شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:53 منتشر شده در مورخ: 1400/01/26 شناسه خبر: 1724797
یک بام و دو هوای محدودیت های کرونا؛

تعیین تکلیف تعطیلی تاناکورای سنندج توسط مسئولین پاسکاری می شود /لباس های دسته دوم و همراهان کرونا

تعیین تکلیف تعطیلی تاناکورای سنندج توسط مسئولین پاسکاری می شود /لباس های دسته دوم و همراهان کرونا
کافی است در این روزهای بحرانی کرونا به تاناکورای سنندج مرکز فروش البسه دست دوم سری بزنید که بازارش از کرونا داغتر شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، کافی است در این روزها سری به تاناکورای سنندج بزنید، مرکز فروش البسه دست دوم، که بازارش از کرونا  داغتر شده است.

بیش از یک سال است که شیوع بیماری کرونا در کشورمان یکه تازی می کند و هر روز در کمال سکوت  قربانیانش را در سایه رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی توسط افرادی بی توجه به کام مرگ می فرستد افرادی که هیچ گونه مسئولیت اجتماعی را در قبال شیوع این بیماری قبول ندارند و با حضور در اماکن پر خطر مانند تاناکورا به بیشتر شدن قربانیان این ویروس دامن می زنند.

با توجه به افزایش شیوع ویروس کرونا و قرار گرفتن استان کردستان در وضعیت قرمز، ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت‌های ۲ هفته‌ای  را  به تصویب رساند اما با اجرایی شدن مصوبات ستاد کرونا در استان کردستان و بلاخص شهرستان سنندج  و طی مشاهدات میدانی خبرنگار کردتودی همچنان شاهد فعالیت اصناف تاناکورا در مرکز شهر سنندج هستیم این در حالی است که این مراکز فروش حتی از چندین روز قبل هم شلوغتر شده است و به پناهگاه و مامن امنی برای جولان شیوع ویروس کرونا تبدیل شده است.

حال سوال این است که چرا مسئولین مربوطه در خصوص بسته شدن این مراکز خرید تا به حال هیچ اقدامی انجام نداده اند و در حال حاضر پیگیری این موضوع توسط خبرنگار کردتودی در زمین مسئولین در حال پاس و پاسکاری است.

در طی تماس خبرنگار کردتودی یکی از مسئولین علوم پزشکی رسیدگی به این امر را در زمین مسئولین سازمان صمت  انداخت و عنوان داشت: پیگیری رفع معضل تاناکورا در خصوص کرونا بر عهده سازمان صمت کردستان است و این در حالی است که فرزاد سردار زاده رییس نظارت و بازرسی سازمان صمت استان کردستان در پیگیری خبرنگار کردتودی اظهار داشت: رسیدگی این امر و نظارت بر آن بر عهده مسئولین اجرایی ستاد کرونا در استان می باشد و مسئولین آن باید در مورد باز یا بسته شدن این مرکز خرید تصمیم گیری کنند.

در ادامه خبرنگار کردتودی، در تماس تلفنی با یکی از مسئولین فرمانداری در سنندج علت نبود نظارت بر این مرکز خرید را جویا شد که این مقام مسئول، در کمال بی خبری  هیچ اطلاعی از باز یا بسته بودن این مرکز خرید نداشت و تازه بعد از گذشت چند روز از محدودیت های اعمال شده از طرف ستاد کرونا و بیدار شدن از خواب غفلت قول پیگیری را به خبرنگار کردتودی داد. 

حال با این پاس و پاس کاری مسئولین دولتی و بی توجهی آنها، تنها مردم هستند که با بالاگرفتن شعله های کرونا بیشترین ضرر را متحمل می شوند و در آتش بی تدبیری مسوولین خواهند سوخت.

 

 

https://www.dana.ir/1724797
ارسال نظر
نظرات