شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 11:14 منتشر شده در مورخ: 1400/01/26 شناسه خبر: 1724809
در شهرکرد؛

7 درصد از پهنه تپه درازگوش به کاربری‌های تفریحی _ خدماتی اختصاص می‌یابد

7 درصد از پهنه تپه درازگوش به کاربری‌های تفریحی _ خدماتی اختصاص می‌یابد
معاون معماری و شهرسازی شهرداری شهرکرد گفت: براساس مصوبه شورای عالی شهرسازی و معماری مقرر شد شهرداری حداکثر 7 درصد از پهنه را به کاربری‌های تفریحی _ خدماتی مورد نیاز طرح اختصاص دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  جهانبین نیوز ؛ مرجان دادایی معاون معماری و شهرسازی شهرداری شهرکرد صبح امروز در نشست شورای عالی شهرسازی و معماری  با اشاره به تهیه طرح راهبردی تپه درازگوش خاطرنشان کرد: واحد شهرسازی پس از تهیه شرح خدمات و آنالیز برآورد ریالی پروژه در سه سطح جانمایی، کاربری‌ها و پهنه‌ها، طراحی شهری و آماده سازی محدوده 130 هکتار را انجام دهد.

وی با اشاره به اجرای طرح ممیزی افزود: براساس چارت سازمانی و تبصره بودجه مصوب سال 98 شهرداری شهرکرد این مهم را در حوزه اختیارات معاونت توسعه مدیریت و منابع شهرداری و زیرمجموعه آن (واحد نوسازی) قرار داده است.

دادایی تصریح کرد: این طرح امسال به صورت جدی پیگیری و اجرا خواهد شد.

معاون معماری و شهرسازی شهرداری شهرکرد با اشاره به طرح جامع شهرکرد بیان کرد: در سال گذشته 8 جلسه مشترک با مشاور طرح جامع و راه و شهرسازی و سازمان‌های تابعه شهرداری برگزار و مقرر گردید هماهنگی لازم بین مشاورین طرح جامع، ترافیک، راهبردی و بازآفرینی شهر به عمل آید.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1724809
ارسال نظر
نظرات