شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 11:45 منتشر شده در مورخ: 1400/01/26 شناسه خبر: 1724848
مدیرکل کمیته امداد گلستان خبرداد:

فعالیت۲۵۰ آشپزخانه اطعام مهدوی درماه مبارک رمضان

فعالیت۲۵۰ آشپزخانه اطعام مهدوی درماه مبارک رمضان
در راستای اهداف پویش ایران همدل وبه منظور تحقق مواسات وکمک های مومنانه و طرح اطعام مهدوی آشپزخانه اطعام مهدوی آغاز به کار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از گلستان ما، عیسی بابایی در مراسم افتتاح آشپزخانه اطعام مهدوی درمسجد گلشن گرگان، اظهار کرد: پویش ایران همدل در قالب طرح اطعام مهدوی –افطاری ساده با همت و مشارکت مراکز نیکوکاری، موسسات خیریه و نیکوکاران  در تمامی شهرهای استان اجرایی وعملیاتی می شود.

مدیرکل کمیته امداد گلستان با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری ،به منظور تامین معاش نیازمندان گفت: هدف از اجرای طرح اطعام مهدوی این است که هیچ نیازمندی درماه مبارک رمضان گرسنه نماند.

وی، افزود: با توجه به مشکلات اقتصادی و وجود تورم درکشور و همچنین شیوع ویروس منحوس کرونا، تامین حداقلی سبد مصرفی خانواده های نیازمند، میسر نبوده، امید است به همت مسئولان و کمک های مومنانه خیران عزیز، برای پایدارسازی الگوی اطعام مهدوی در طول سال و با هدف تامین تغذیه محرومان و مستضعفان جامعه، اقدامات لازم برای شناسایی نیازمندان و جذب کمک های خیران صورت گیرد.

مدیرکل کمیته امداد گلستان، ابراز کرد: کمیته امداد استان گلستان تعداد ۲۵۰ آشپزخانه اطعام مهدوی را درماه مبارک رمضان راه اندازی و با توکل به خداوند متعال تعداد ۱ میلیون پرس غذای گرم برای نیازمندان طبخ  وتوزیع می نماید.

بابایی، تصریح کرد: نیکوکاران وخیران عزیزی که سال های گذشته با برپایی سفره های افطاری، نذورات خود را به نیازمندان اهداء می کردند و امسال بدلیل شیوع کرونا و محدودیت های بهداشتی، نمی توانند همانند قبل به محرومان رسیدگی نمایند، کمیته امداد آمادگی دارد تا با دریافت کمک های این عزیزان، نیت آن ها را محقق نماید.

وی اشاره کرد: خیران می توانند از طریق ارسال عدد ۱ به شماره ۳۰۰۰۳۳۳۳۱۷ و یا واریز نقدی به شماره کارت ۰۲۲۶-۹۹۹۷-۹۹۱۸-۶۰۳۷ بانک ملی  و یا تماس با شماره تلفن های ۳۲۴۸۰۷۱۹-۰۱۷ و ۰۹۱۱۱۷۵۱۹۶۶ درطرح ایران همدل(( اطعام مهدوی- افطاری ساده)) مشارکت نمایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1724848
ارسال نظر
نظرات