شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:51 منتشر شده در مورخ: 1400/01/26 شناسه خبر: 1724867
معاون سیاسی استاندار مرکزی:

تشکیل قرارگاه محله اسلامی یک کار زیرساختی در حوزه آسیب های اجتماعی است

تشکیل قرارگاه محله اسلامی یک کار زیرساختی در حوزه آسیب های اجتماعی است
اکرمی گفت: طرح بسیار کاربردی و دقیق معاونت اجتماعی سپاه روح الله مبنی بر تشکیل قرارگاه محله اسلامی که منجر به تشکیل محلات اسلامی می شود یک پایه و کار زیرساختی در حوزه آسیب های اجتماعی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ بهروز اکرمی معاون سیاسی استاندار مرکزی امروز در کارگروه اجتماعی استان گفت: ماه رمضان ماه خودسازی است و فعالیت های اجتماعی به نوعی هم خودسازی محسوب می شوند و هم جامعه سازی و امروز باید فعالیت های اجتماعی ما منجر به خودسازی و جامعه سازی شوند.

اکرمی اظهار کرد: طرح بسیار کاربردی و دقیق معاونت اجتماعی سپاه روح الله مبنی بر تشکیل قرارگاه محله اسلامی که منجر به تشکیل محلات اسلامی می شود یک پایه و کار زیرساختی است.

وی ادامه داد: خوشبختانه طرح گستردگی و ابعاد بسیاری دارد که همه دستگاه ها می توانند فعالیت های خود را در زیرمجموعه قرارگاه محله اسلامی انجام دهند.

معاون سیاسی استاندار مرکزی بیان کرد: نیاز است یک هم افزایی با دستگاه های متولی کار فرهنگی و اجتماعی برای اجرای دقیق طرح گذاشته شود و جلسات تخصصی آن برگزار شود تا هم پوشانی موثری اتفاق بیفتد.

وی اضافه کرد: عملکرد فعلی دستگاه های متولی باید در ذیل قرارگاه محله اسلامی تعریف شود که با این طرح به دنبال انجام یک کار مشترک هستیم و قطعا اگر همه مشارکت داشته باشند از موازی کاری جلوگیری خواهد شد.

اکرمی افزود: امروز به دلیل شرایط کشور برای اجرای کارها باید هم افزایی و مشارکت اتفاق بیفتد چراکه اعتبارات محدود است و ما به دنبال نتایج اثربخش و اقدامات ماندگار هستیم که قرارگاه محله اسلامی می تواند در این راستا موثر واقع شود.

معاون سیاسی استاندار مرکزی گفت: ساختار قرارگاه محله اسلامی بسیار خوب تهیه شده و قطعا با فعالیت جدی این قرارگاه می توانیم شاهد اقدامات بسیار خوبی باشیم.

وی ادامه داد: استانداری مرکزی از طرح محله اسلامی حمایت می کند و به نفع همه دستگاه های اجرایی و متولی است که از ظرفیت این قرارگاه به خوبی استفاده کنند.

معاون سیاسی استاندار مرکزی بیان کرد: در خصوص کنترل و کاهش آسیب های بیماری کرونا با طرح شهید سلیمانی که به شکل محله محور بود شاهد موفقیت های زیادی بودیم و امروز اگر می خواهیم در حوزه آسیب های اجتماعی موفق عمل کنیم باید کارها محله محوری متمرکز شوند.

اکرمی گفت: اگر دستگاه های متولی با قرارگاه محله اسلامی مشارکت جدی داشته باشند و فعالیت های خود را در زیرمجموعه این قرارگاه تعریف کنند قطعا در انتهای سال شاهد اقدامات خوبی خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: جشنواره تولیدات رسانه ای در حوزه آسیب های اجتماعی و رزمایش آسیب های اجتماعی با حضور دستگاه های متولی اقدامی خوب است که باید اجرا شوند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1724867
ارسال نظر
نظرات