شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 12:17 منتشر شده در مورخ: 1400/01/26 شناسه خبر: 1724878
مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان:

بیش از یک میلیون پرس غذای گرم و 45 هزار سبد کالا میان مددجویان توزیع می شود/ آغاز طرح ایران همدل، اطعام مهدوی در سیستان و بلوچستان

بیش از یک میلیون پرس غذای گرم و 45 هزار سبد کالا میان مددجویان توزیع می شود/ آغاز طرح ایران همدل، اطعام مهدوی در سیستان و بلوچستان
مهدی عبادی گفت: در ماه مبارک رمضان بر اساس برنامه ریزی های انجام شده قرار است یک میلیون و دویست هزار پرس غذای گرم و 45 هزار سبد کالا در میان نیازمندان توزیع شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی عبادی، مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان برگزاری طرح ایران همدل، اطعام مهدوی در سراسر سیستان و بلوچستان آغاز شده است.

وی ادامه داد: سال گذشته در قابل این طرح 750 هزار پرس غذای گرم و 25 هزار سبد کالا در میان مددجویان سیستان و بلوچستان توزیع شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده امسال قرار است یک میلیون و دویست هزار پرس غذای گرم و 45 هزار سبد کالا در میان نیازمندان توزیع شود.

مدیرکل کمیته امداد سیستان و بلوچستان عنوان کرد: در اولین روز ماه مبارک رمضان هم 14 هزار و نهصد و هشتاد پرس غذای گرم و 2 هزار و هشتصد و هشتاد سبد کالا در مجموع با کمک کمیته امداد، مشارکت خیریه ها و مراکز نیکوکاری، مساجد و خیران توزیع شده است.

عبادی بیان کرد: توزیع غذای گرم و سبد کالا مددجویان کمیته امداد هر سال در ماه مبارک رمضان میان صورت می گیرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1724878
ارسال نظر
نظرات