شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 13:10 منتشر شده در مورخ: 1400/01/26 شناسه خبر: 1724914
فرمانده سپاه طرقبه شاندیز خبر داد:

توزیع ۷۰۰ بسته معیشتی توسط سپاه طرقبه شاندیز بین نیازمندان در ماه مبارک رمضان

توزیع ۷۰۰ بسته معیشتی توسط سپاه طرقبه شاندیز بین نیازمندان در ماه مبارک رمضان
پسندیده گفت: در آستانه ماه مبارک رمضان، به همت بسیج سازندگی سپاه، خیرین و بسیجیان گروه های جهادی شهرستان ۷۰۰ بسته معیشتی به ارزش بیش از۳ میلیارد ریال تهیه و بین خانواده های نیازمندو آسیب دیده از بیماری کرونا در طرقبه شاندیز توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛روح الله پسندیده در گفت و گو با خبرنگار صبح توس، ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان بیان کرد: بار دیگر با لبیک به فرمان رهبرمعظم انقلاب اسلامی مبنی براجرای رزمایش کمک های مومنانه همچون سالهای گذشته بسیجیان و مردم ولایتمدار طرقبه شاندیز خوش درخشیدند و هرروزه شاهد فعالیت خوب گروههای جهادی وخیرین در کمک به معسرین ونیازمندان ورفع مشکلات آنان هستیم.

وی تصریح کرد: کمک های مومنانه در سطح شهرستان به نحو بسیار مطلوبی انجام شده به طوری که تمامی خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا تحت پوشش کمکهای مومنانه قرار گرفتند.

فرمانده سپاه طرقبه شاندیز با اشاره به اینکه امسال هم در چندین مرحله کمک های مومنانه انجام شده است، اظهار کرد: با هدف کمک به خانواده های نیازمند و آسیب دیده از بیماری کرونا حتی آن دسته از خانواده های نیازمندی که تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی نبودند ولی تحت تاثیر شیوع بیماری کرونا آسیب دیده اند، با همکاری بسیجیان، گروهای جهادی و خیرین با احترام و حفظ شان و کرامت این خانواده ها، کمک های مومنانه به آنها اهدا شد.

اجرای ۳ مرحله کمک های مومنانه سپاه طرقبه شاندیز در ماه مبارک رمضان

وی با بیان اینکه در طول ماه مبارک رمضان ۳ مرحله کمک های مومنانه توسط سپاه و بسیج شهرستان انجام می شود، تاکید کرد: یک مرحله قبل از شروع ماه مبارک رمضان انجام شده است و در تلاش هستیم همزمان باشب ولادت کریم اهل بیت(ع) و نیمه ماه مبارک رمضان مرحله دوم کمک های مومنانه و نیز در انتهای ماه مبارک مرحله سوم را  با توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان اجرا کنیم تادر کاهش آلام ومشکلات آنان سهیم باشیم.
 
پسندیده افزود: طی دو روز گذشته مرحله اول کمک های مومنانه با ۷۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال به همت بسیج سازندگی سپاه، پایگاه های مقاومت بسیج و خیرین طرقبه شاندیز تهیه و بسته بندی شد که ارزش هربسته معیشتی بیش از ۴۵۰ هزار تومان است و این بسته های معیشتی بین خانواده های نیازمند و آسیب دیده از کرونا در سطح شهر رو روستاهای شهرستان توزیع شد.

طرح شهید سلیمانی همچنان در حال اجرا است

وی با اشاره به اینکه طرح شهید سلیمانی در حال اجرا است، بیان کرد: این طرح همچنان با قوت و باهمکاری بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت و  درمان شهرستان و گروه هایی از سپاه و بسیج که زیر نظر شبکه بهداشت و بسیج جامعه پزشکی آموزش های لازم را گذراندند در حال اجرا است.

فرمانده سپاه طرقبه شاندیز، خاطرنشان کرد: این گروه ها با رصد و بیماریابی و گرفتن تست بیماری کرونا از افراد مشکوک در روند کنترل بیماری کرونا همکاری دارند.

وی تاکیدکرد: از هموطنان عزیز درخواست دارم ضمن رعایت دقیق دستورالعملهای بهداشتی، در ماه مبارک رمضان متضرعانه از درگاه خداوند منان ریشه کن شدن این ویروس منحوس را طلب کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1724914
ارسال نظر
نظرات