شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 23:01 منتشر شده در مورخ: 1400/01/26 شناسه خبر: 1724978
مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلام آبادغرب خبر داد:

افزایش آمار بستری های بیمارستان اسلام آبادغرب/ مردم محدودیت های وضعیت قرمز را رعایت کنند

افزایش آمار بستری های بیمارستان اسلام آبادغرب/ مردم محدودیت های وضعیت قرمز را رعایت کنند
محمدرضا نادری از افزایش آمار بستری های بیمارستان اسلام آبادغرب خبر داد و از مردم خواست که محدودیت های وضعیت قرمز را رعایت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا نادری در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: آمار بستری های مبتلایان به کرونا در بیمارستان امام خمینی(ره) اسلام آبادغرب رو به افزایش است و در حال آماده سازی یک بخش دیگر جهت بستری بیماران کرونایی هستیم.

مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلام آبادغرب افزود: آمار بستری ها تاکنون به 56 نفر رسیده و کادر درمان در دو بخش بیمارستان در حال خدمت رسانی به بیماران شهرستان اسلام آبادغرب و بعضا" بیماران شهرستان های غربی استان هستند وبا این رویه ناگزیر هستیم بخش سوم بیماران کرونایی با ظرفیت 24 تخت دیگر  را آماده کنیم.

 نادری عنوان کرد: کادر بهداشت و درمان به شدت درگیر خدمت رسانی و مبارزه با ویروس منحوس کرونا است  و با توجه به آمار بستری و تست های مثبت کرونا لازم است که همشهریان بیش از پیش مراقب سلامتی خود، خانواده و جامعه باشند و محدودیت های وضعیت قرمز را رعایت کنند.

مسئول شبکه بهداشت و درمان شهرستان گفت: عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی مردم درخصوص حضور در دورهمی های خانوادگی، مراسمات شادی، عزا و فاتحه خوانی باعث شیوع ویروس کرونا شده است.

انتهای پیام/


 

https://www.dana.ir/1724978
ارسال نظر
نظرات