شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:50 منتشر شده در مورخ: 1400/01/27 شناسه خبر: 1724996
معاون هماهنگ‌کننده سپاه روح‌الله استان مرکزی:

۲۷۵ هزار بسته کمک مومنانه در استان مرکزی توزیع شد

۲۷۵ هزار بسته کمک مومنانه در استان مرکزی توزیع شد
گودرزی با بیان اینکه در سطح استان مرکزی بیش از ۲۷۵ هزار بسته کمک مومنانه توزیع شده، گفت: البته این آمار رسمی است و تعداد بسته های توزیع شده بسیار بیشتر از این ها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی شامگاه امروز در آیین رزمایش کمک مومنانه مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) که به همت بسیجیان پایگاه هشتم حزب الله برگزار شد،گفت: افتتاح قرارگاه جهادی و فرهنگی شهدای لعلی که در راستای تبیین ارزش های انقلاب اسلامی ، رفع آسیب های اجتماعی و انجام اقدامات جهادی به برکت ماه مبارک رمضان انجام شده است قطعا آثار و برکات زیادی برای شهر و محله خواهد داشت که زحمات بسیجیان بسیار قابل تقدیر است.

وی افزود: رزمایش کمک مومنانه لبیک عموم ملت ایران به فرمان مقام معظم رهبری بود که خوشبختانه ملت ایران با تاسی از فرهنگ دینی و انقلابی خود توانستند در این آزمون بزرگ سربلند بیرون بیایند.

گودرزی اظهار کرد: عملکرد بسیجیان در طی یک سال شیوع بیماری کرونا بسیار قابل تقدیر است و بسیجیان با اقدامات مختلف در راستای مبارزه و کاهش آسیب های بیماری خوش درخشیدند.

وی بیان کرد: طرح جهادی و سلامت شهید سلیمانی و کمک مومنانه بزرگترین کار بسیجیان در راستای کنترل و کاهش بیماری بود که در شرایط شیوع خطرناک بیماری و در ایام ماه مبارک رمضان این دو اقدام مهم به شکل محله محور انجام می شوند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی ادامه داد: تبلیغ و ترویج فرهنگ همدلی و کمک های مومنانه یکی از سفارشات دین اسلام است و بسیار در راستای تشویق دیگران به انجام اقدامات خداپسندانه موثر است.

وی اضافه کرد: در طی یک سال اخیر شاهد صحنه های زیبایی از گذشت و حماسه سازی ملت ایران و بسیجیان برای یاری رساندن به افراد آسیب دیده بودیم که این اقدامات باید ادامه دار باشند.

گودرزی با بیان اینکه در سطح استان مرکزی بیش از ۲۷۵ هزار بسته کمک مومنانه توزیع شده، گفت: البته این آمار رسمی است و تعداد بسته های توزیع شده بسیار بیشتر از این ها است.

وی افزود: همچنین قربانی ۵۵۰ راس دام سبک و سنگین، ۵۵۰ جهیزیه به زوج های جوان، ۵۰۰ تبلت و گوشی برای دانش آموزان از اقدامات مهم بوده که سعی داریم با مشارکت خیرین و مردم این اقدامات ادامه دار باشند.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله خاطر نشان کرد: امیدواریم با افتتاح قرارگاه جهادی و فرهنگی شهدای لعلی که مزین به نام شهدای پرافتخار همچون شهید علی اصغر فتاحی و شهید غلامحسین سلیمانی و ۷۲ شهید دیگر است شاهد درخشش و انجام فعالیت های اثرگذار در این منطقه باشیم.

در پایان این رزمایش ۲۰۰ بسته کمک مومنانه به ارزش هر بسته ۳۰۰ هزار تومان بین جامعه هدف توزیع شد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1724996
ارسال نظر
نظرات