شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 09:54 منتشر شده در مورخ: 1400/01/27 شناسه خبر: 1725005
فرمانده انتظامی کردستان اعلام کرد؛

انهدام یک باند و کشف بیش از ۲۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در بیجار

انهدام یک باند و کشف بیش از ۲۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در بیجار
سردار علی آزادی فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند و کشف بیش از ۲۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در عملیات پلیس در شهرستان "بیجار" خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به گزارش کُردتودی، سردار "علی آزادی" اظهار داشت: با اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان و همکاری مشترک ماموران انتظامی شهرستان "بیجار" مسیر تردد اعضای باند قاچاق کالا در "بیجار" شناسایی شد و بررسی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام اقدامات تخصصی و کنترل محورهای عبوری محل تردد قاچاقچیان را شناسایی و با طرح ریزی عملیاتی به موقع خودروها را متوقف کردند که در بازرسی از آن 13 هزار و 182ثوب انواع البسه، 330 دستگاه لوازم الکتریکی، 7هزار و 12قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و 5دستگاه کارت گرافیکی خارجی غیر مجاز کشف شد.

 فرمانده انتظامی استان کردستان با بیان اینکه کارشناسان ارزش محموله کالای قاچاق را بیش از 20 میلیارد ربال برآورد کردند، اظهار داشت: در این رابطه 4 خودرو توقیف شد و 4 متهم نیز به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار آزادی خاطرنشان کرد: پدیده شوم قاچاق و با توجه به تاثیر منفی این پدیده بر اقتصاد کشور، مجموعه انتظامی شهرستان با تلاش شبانه روزی کلیه یگان‌های تابعه خود و با قدرت تمام با هرگونه قاچاق، مقابله و مبارزه خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1725005
ارسال نظر
نظرات