شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 10:45 منتشر شده در مورخ: 1400/01/27 شناسه خبر: 1725050
در مرحله دوم فعالیت قرارگاه های شهید سلیمانی انجام شد؛

تشکیل ۱۲ قرارگاه شهری و روستای برای مقابله با کرونا در تفرش

تشکیل ۱۲ قرارگاه شهری و روستای برای مقابله با کرونا در تفرش
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش گفت: در مرحله دوم قرارگاه شهید سلیمانی، ۱۲ قرارگاه شامل ۶ شهری و ۶ روستایی تشکیل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ دوم پاسدار سید محمد مهدی میرهادی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش در گفتگو با ندای تفرش در خصوص مرحله دوم فعالیت قرارگاه های شهید سلیمانی تفرش گفت: در مرحله اول قرارگاه شهید سلیمانی محله محور ۷ قرارگاه شهری و یک قرارگاه روستایی با محوریت ۴ کمیته معنویت افزایی، خدمات دهی به نیازمندان، رصد، شناسایی و پیگیری مبتلایان کرونا در محله و کمک به مبتلایان، نظارت بر رعایت پروتکلها توسط اصناف (کسبه های محله) تشکیل شده است.

میرهادی اظهار کرد: در مرحله دوم قرارگاه شهید سلیمانی، ۱۲ قرارگاه شامل ۶ شهری و ۶ روستایی تشکیل شده است.

وی افزود: با توجه به وضعیت رخ داده در شهرستان بعد از تعطیلات ۱۴ روزه نوروزی که ناشی از عدم رعایت پروتکل ها توسط برخی از میهمانان و برخی از همشهریان بود، رنگ بندی وضعیت شهرستان به رنگ قرمز و هشدار جدی رسید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش با اشاره به اینکه، در پیک چهارم کرونا قرارگاه ها مجددا راه اندازی و به خدمت رسانی به همشهریان در سطح شهر و روستا می پردازند، ادامه داد: از همه همشهریان تقاضا داریم که کمال همکاری را با این قرارگاهها داشته باشند و دست دست بهم دهند تا ریشه کنی این ویروس منحوس انجام شود.

میرهادی خاطرنشان کرد: توزیع ماسک در قرارگاه ها، ضدعفونی معابر، ارتباط با بیماران کرونایی، راه اندازی کارگاه های تولید گان و دستکش در این قرارگاه ها انجام می شود.

 

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1725050
ارسال نظر
نظرات