شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 08:33 منتشر شده در مورخ: 1400/01/28 شناسه خبر: 1725183
در گفتگو با تحلیل‌گر مسائل سیاسی مطرح شد؛

برگزاری انتخابات یک فرصت و افتخار محسوب می‌شود/ با مشارکت پایین در انتخابات قطعا آمریکا به سمت تحریم می رود

برگزاری انتخابات یک فرصت و افتخار محسوب می‌شود/ با مشارکت پایین در انتخابات قطعا آمریکا به سمت تحریم  می رود
سامان بسطامی برگزاری انتخابات را یک فرصت و افتخار خواند و گفت: با وجود تمامی توطئه‌هایی که از سوی دشمنان برای ناامیدی مردم صورت می‌گیرد، آحاد مردم باید با بینش، بصیرت و دوراندیشی، مصالح نظام و انقلاب اسلامی را مدنظر قرار دهند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سامان بسطامی تحلیل‌گر مسائل سیاسی در گفتگو خبرنگار کُردتودی، با اشاره به اینکه با مشارکت پایین در انتخابات قطعا آمریکا به سمت تحریم  می رود، اظهار کرد: اگر آمریکا ببیند مشارکت در انتخابات پایین بوده قطعا به سمت تحریم  می رود، ولی اگر احساس کند مشارکت پایین نیست برای ایجاد فتنه روی جریان‌ها سرمایه گذاری می کند، پس ضرورت دارد تا برای ایام انتخابات تحلیل داشته باشیم.

وی افزود: حضور در انتخابات پیش‌رو سال آینده در اصل عمل به توصیه‌های مقام معظم رهبری و حرکت در مسیر آرمان ها و اهداف شهیدان است و بدون شک با مشارکت حماسی بالای مردم در تعیین سرنوشت خویش تمامی توطئه های دشمنان نقش بر آب می شود.
 
بسطامی تاکید کرد: در دفاع از انقلاب باید غیرت داشت چرا که اگر سست حرکت کنیم به طور حتم از حملات دشمن ضربات سخت می خوریم، از جنگ های شناختی دشمن سست کردن ما در مقابل حمله به باورهای و ارزش‌های دینی است، به گونه‌ای که دشمن تعرض خود را از تعرض های ناچیز شروع می‌کند و به تدریج تعرض ها جدی‌تر می‌شود.
 
وی اضافه کرد: دشمنان ایران اسلامی می خواهند در زمان انتخابات با ایجاد تفرقه بین پیروان اقوام مختلف به انقلاب اسلامی ضربه بزنند و این درحالی است که مردم ایران اسلامی هوشیارتر از همیشه با حفظ وحدت و همدلی توطئه دشمنان را نقش بر آب می کنند.
 
بسطامی عنوان کرد: در انتخابات ۱۴۰۰ ضرورت شناسایی حربه‌های استکبار و هم پیمانان منطقه‌ای آنان بیشتر از هر زمانی احساس می‌شود، رسانه‌های داخلی باید ضمن تقابل با جنگ فرهنگی دشمنان توطئه‌های استکبار را شناسایی و خنثی نمایند و از سوء استفاده‌های دشمنان قسم خورده که هدفی جز فرافکنی و دروغ پراکنی ندارند جلوگیری نمایند، القای ناکارآمدی نظام به منظور تضعیف روحیه مشارکت مردم از مهمترین حربه‌های دشمنان در انتخابات ۱۴۰۰ است.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات بسیار مهم بوده و دشمن هم با درک این موضوع با تمام توان برای ناامیدسازی مردم و کاهش حضور آن‌ها در پای صندوق‌های رأی تلاش می‌کند که برای مقابله با این اقدامات خصمانه، در کنار سایر برنامه‌های تبیینی و تبلیغی، آموزش ها از طریق رسانه در مباحث دشمن‌شناسی نیز لازم و ضروری است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1725183
ارسال نظر
نظرات