شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 10:22 منتشر شده در مورخ: 1400/01/28 شناسه خبر: 1725268
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

تصاحب سهمیه واکسن پاکبانان مصداق جنایت است

تصاحب سهمیه واکسن پاکبانان مصداق جنایت است
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: مدیرانی که از سهیمه واکسن پاکبانان آبدانی استفاده کرده‌اند، شایستگی سمت مدیریتی را ندارند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ یحیی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز در واکنش به سوء استفاده برخی از مدیران ‌و کارمندان شهرداری آبادان از سهمیه واکسن پاکبانان، اظهار کرد: در شرایط فعلی واکسن به میزان نیاز همه مردم در دسترس نیست و در وهله اول گروه‌های پرخطر باید دریافت‌کننده واکسن باشند.

وی عنوان کرد: بر این اساس وزارت بهداشت گروه‌های پر خطر مانند کادر بهداشت  درمان، پاکبانان و افرادی که در خط مقدم مبارزه و یا ابتلا قرار داشته و شانس درگیری بیشتری دارند، را در اولویت دریافت واکسن قرار داده است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تاکید کرد: اینکه مدیری از سهیمه واکسن کارگری که در خط مقدم ابتلا به بیماری قرار دارد، استفاده کند اقدامی خلاف شرع، عرف و قانون انجام داده و مصداق جنایت است.

ابراهیمی تاکید کرد: مدیری که از سهمیه پاکبانانی که جزو گروه‌های های ریسک بوده و شانس ابتلا و درگیری آن‌ها بیشتر است، استفاده کرده و لو آنکه خود جزو گروه‌های پرخطر باشد، شایستگی و لیاقت مدیریت آن مجموعه را ندارد.

وی ادامه داد: اگر مدیرانی که از سهیمه واکسن پاکبانان آبادانی استفاده کرده‌اند، خود جزو گروه‌های پرخطر و نیازمند دریافت واکسن بوده‌اند، می‌بایست از طریق مسیر تعریف شده توسط وزارت بهداشت برای دریافت واکسن اقدام می‌کردند نه آنکه سهمیه دیگری را برای خود تصاحب کنند.

انتهای پیام/*

https://www.dana.ir/1725268
ارسال نظر
نظرات