شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:16 منتشر شده در مورخ: 1400/01/28 شناسه خبر: 1725405
رئیس اداره صمت شهرستان فاروج:

اقلام تنظیم بازار تا پایان هفته در فاروج توزیع می شود

اقلام تنظیم بازار تا پایان هفته در فاروج توزیع می شود
احسان افتخاری گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان، طی چند روز آینده شکر، برنج، گوشت قرمز منجمد و روغن تنظیم بازار در سطح شهرستان توزیع می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ احسان افتخاری، رئیس اداره صمت شهرستان فاروج در گفتگو با خبرنگار صبح فاروج، اظهارکرد: با رایزنی های انجام شده طی چند روز آینده اقلام تنظیم بازار از قبیل شکر، برنج، گوشت قرمز منجمد و روغن در سطح شهرستان توزیع خواهد شد.

وی در خصوص نوع و میزان اقلام گفت: شکر خانوار به میزان ۱۴ هزار و ۷۰۰ کیلوگرم به قیمت ۸ هزار و ۷۰۰ تومان ، ۱۶ هزار و ۸۰۰ کیلوگرم برنج هندی هر کیلو گرم ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان، گوشت قرمز منجمد به میزان ۱ هزار و ۸۶۰ کیلوگرم به با قیمت هر کیلو ۸۰ هزار تومان کالاهایی است که توسط عاملین توزیع اقلام تنظیم بازار تایید شده از سوی کارگروه تنظیم بازار شهرستان توزیع می شود.
 
افتخاری گفت: علاوه بر این‌ها با تلاش های ستاد تنظیم بازار شهرستان  ۲۰ تا ۳۰ تن روغن (مایع و جامد در احجام مختلف) از محل دیگر تامین شده که در اواسط هفته توزیع خواد شد.
 
رئیس اداره صمت شهرستان گفت: تمام اقلام تنظیم بازار ذکر شده توسط مباشرین شهرستان در اوایل هفته جذب و بین عاملین توزیع اقلام تنظیم بازار جهت توزیع بین شهروندان فاروجی توزیع می شود.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1725405
ارسال نظر
نظرات