شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:16 منتشر شده در مورخ: 1400/01/29 شناسه خبر: 1725688
رئیس اداره صنعت آمل خبر داد؛

پلمب ۳۵ واحد صنفی از ابتدای محدودیت‌های کرونایی در آمل/ تعطیلی بازار ادامه دارد

پلمب ۳۵ واحد صنفی از ابتدای محدودیت‌های کرونایی در آمل/ تعطیلی بازار ادامه دارد
علی اصغری گفت: از ابتدای محدودیت‌های کرونا ۳۵ واحد صنفی به دلیل تخلف و باز بودن در آمل پلمب شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اصغری در گفتگو با خبرنگار بلاغ گفت: از ابتدای محدودیت‌های کرونا ۳۵ مورد به دلیل تخلف و باز بودن پلمپ شدند.

وی با تاکید اینکه اطلاع رسانی در خصوص تعطیلی مغازه‌ها داده شده است، عنوان کرد: از طریق صدا و سیما، رسانه ها، اتحادیه‌ها و پیامک‌هایی که به آنان داده شده بود، اطلاع رسانی مبنی بر بستن مغازه‌ها داده شد؛ اما برخی از این واحدهای صنفی با وجود تذکر و اطلاع رسانی اصرار به تخلف دارند که باید پلمب شوند.

 رئیس اداره صنعت معدن تجارت آمل تصریح کرد: بیشترین اصناف از حوزه پوشاک، املاک، تالارها بودند که با وجود چند اخطار پلمپ شدند.

 وی در جواب این سوال که برخی از فروشندگان از باز بودن بعضی از مغازه ها در گوشه و کنار شهرستان ابراز گله مندی می کنند خاطرنشان کرد: امکانات ما محدود است و به صورت رندومی به بازدید می پردازیم، مردم باید خود احساس مسئولیت کنند و در این شرایط بحرانی وضعیت شهرستان قرمز است مغازه های خود را ببندند و همکاری لازم را داشته باشند.

اصغری تصریح کرد: براساس دستور سازمان صمت مازندران و مصوبه ستاد کرونای استان وشهرستان، به علت وضعیت فوق حاد و وخیم کرونا در استان و قرمز بودن شهرستان، اجرای طرح محدودیت ها برای تمامی صنوف  الزامی است.

وی با بیان اینکه محدودیت‌های کرونایی در آمل از شنبه هفته گذشته اجرا شده است، عنوان کرد:  تنها مشاغل گروه یک به شرط رعایت کامل پروتکل های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1725688
ارسال نظر
نظرات