شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 12:42 منتشر شده در مورخ: 1400/01/29 شناسه خبر: 1725716

کرونا ۱۳ هزار خودروی غیربومی را در البرز اعمال قانون کرد

کرونا ۱۳ هزار خودروی غیربومی را در البرز اعمال قانون کرد
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: در اجرای اعمال محدودیت های کرونایی در سال جاری، ۱۳ هزار و ۷۰۱ خودروی پلاک غیر بومی در این استان اعمال قانون شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، سرهنگ غلامعلی شرق گفت: هفت هزار و ۴۳۰ خودرو جریمه یک میلیون تومانی و مابقی ۵۰۰ هزار تومانی دریافت کردند و با توجه به اعلام وضعیت قرمز کرونایی در استان البرز، خودروهای غیر بومی در حال تردد در این استان جریمه می شوند.

وی با اشاره به اینکه همچنین در این مدت ۹۳ هزار و ۳۳۱ راننده متخلف به دلیل ممنوعیت تردد شبانه اعمال قانون شدند، افزود: جریمه های خودروهای غیر بومی و تردد شبانه توسط دوربین های ثبت تخلف و تمام گشت های پلیس راهور اعمال می شود.

شرق اظهار داشت: همچنین تمام ورودی ها و خروجی های استان توسط دوربین ها و نیروهای پلیس کنترل می شود و در صورت  تردد و  ورود خودرو های با پلاک غیر بومی و خروج پلاک های بومی برابر مقررات برخورد می شود. 

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان البرز تاکید کرد: چنانچه رانندگانی شهروند استان البرز هستند اما پلاک خودروی آنها مربوط به استان های دیگر است باید هرچه سریع تر نسبت به تغییر پلاک خودرو برحسب محل سکونت خود اقدام کنند.

وی گفت: طبق توافقات و دستورات کمیته ملی کرونا اجرای این طرح برای حفظ سلامت مردم بوده و از ورود هر گونه افراد غیر بومی جلوگیری می شود.

شرق گفت: امیدواریم با رعایت قوانین و  مقررات و همکاری مردم، هیچ فردی جریمه نشود و شاهد ریشه کن شدن ویروس کرونا باشیم.

 

 

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1725716
ارسال نظر
نظرات