شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:06 منتشر شده در مورخ: 1400/01/29 شناسه خبر: 1725768
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان خبر داد؛

استمهال بدهی و معوقات صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا در استان زنجان

استمهال بدهی و معوقات صاحبان مشاغل آسیب دیده از کرونا در استان زنجان
دادگر دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان گفت: بر اساس مصوبه جدید دولت بدهی و معوقات مشاغل آسیب دیده از کرونا استمهال می‌شود این مصوبه همزمان با سراسر کشور در استان زنجان هم اجرایی می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن دادگر در گفت‌و گو با خبرنگار موج رسا با اشاره به اجرای طرح حمایت از مشاغل آسیب دیده از کرونا اظهار کرد: بدهی و معوقات در قالب مشاغل گروه‌های گردشگری، فرهنگی و ورزشی استمهال می‌شود.

وی تصریح کرد: محدودیت‌های جدید برای بسیاری از مشاغل که به لحاظ بانکی مشکل ایجاد کرده است تصمیمات جدیدی اتخاذ شد که بر اساس آن از مشاغل آسیب دیده از کرونا حمایت می‌شود.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان با اشاره به اینکه با پیگیری های انجام شده از سوی مسئولان استانی نسبت به استمهال سایر مشاغل در استان زنجان اقدام شد افزود: بر این اساس هیئت دولت طی مصوبه جدیدی از استمهال بدهی آسیب دیدگان از کرونا در سایر مشاغل نیز موافقت کرد.

وی خاطر نشان کرد: این مصوبه همزمان با سراسر کشور در استان زنجان هم اجرا خواهد شد که بر اساس آن برای چک‌های برگشتی مشاغل گروه دو، سه و چهار فرصت داده می‌شود.

دادگر بیان کرد: همچنین معوقات و اقساط کسبه‌هایی که در اثر تعطیلی کرونا آسیب دیده‌اند، استمهال داده خواهد شد. 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1725768
ارسال نظر
نظرات