شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:28 منتشر شده در مورخ: 1400/01/29 شناسه خبر: 1725796
فرمانده سپاه روح الله:

آمادگی و در صحنه بودن ارتش برای انجام ماموریت ها قابل تقدیر است

آمادگی و در صحنه بودن ارتش برای انجام ماموریت ها قابل تقدیر است
سردار کریمی گفت: نقش آفرینی امروز ارتش در عرصه های اجتماعی همچون مقابله با بیماری کرونا بار دیگر پیشتازی ارتش برای دفاع از نظام اسلامی و خدمت به ملت ایران را به اثبات رساند و آمادگی و در صحنه بودن امروز ارتش برای انجام ماموریت ها قابل تقدیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله به مناسبت گرامیداشت ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران در جمع خبرنگاران گفت: ۲۹ فروردین به عنوان روز ارتش یکی از ابتکارات حضرت امام(ره) در راستای گرامیداشت و زنده نگه داشتن شهدای ارتش و تجلیل از مجاهدت های ارتشیان غیور ایران اسلامی است و این ابتکار حضرت امام (ره) و انتخاب ۲۹ فروردین به عنوان روز ارتش پایه های این نیرو را مستحکم کرد.

کریمی اظهار کرد: "ارتش حزب الله" و" ارتش متدین" که توسط حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری برای ارتش ایران اسلامی به کار برده شده همچون مدالی پرافتخار در کارنامه آنها ثبت شده و نشان از حضور معنادار و عملی آنها در صحنه های نبرد است و ارتش همواره در تحقق شعار راهبردی خود ارتش فدای ملت صادق بوده است.

وی ادامه داد: امروز به برکت مکتب حضرت امام(ره) که برگرفته از مکتب عاشورا است ارتش ایران اسلامی انقلابی و کارآمد است و به عنوان یکی از عناصر قدرت ملی در طول این ۴۲ سال عملکرد درخشانی از خود برجای گذاشته است.

فرمانده سپاه روح الله بیان کرد: امروز به برکت وجود بدنه مومن، انقلابی و غیرتمند ارتش ، این نیرو به عنوان یکی از مردمی ترین نیروها در کشور فعالیت می کند که در همه عرصه ها در کنار مردم نقش آفرینی می کند.

کریمی افزود: حضور ارتش و ارتشیان با روحیه های انقلابی و جهادی در عرصه های مختلف خدمت به مردم نشان از مکتبی بودن و متکی به ارزش های اسلامی ارتش دارد و غیورمردان ارتش با تاسی از سپهبد شهید صیاد شیرازی و شهدای والامقام ارتش راه آنها را ادامه می دهند.

وی یادآور شد: ارتش امروز دارای دانش، تجربه، روحیه جهادی، توانایی بالا، متدین و کارآمد است و به عنوان افتخار ملت و ایران اسلامی در صحنه های مختلف کارآمدی خود را نشان می دهد.

فرمانده سپاه روح الله با اشاره به اینکه نقش آفرینی ارتش در برابر فتنه های دشمنان در عرصه های مختلف همچون خاری بر چشم آنها است بیان کرد: امروز اتحاد و انسجام نیروهای مسلح کشور برای رفع توطئه ها و فتنه ها موجب عصبانیت دشمنان شده و وحدت همه جانبه ارتش و سپاه برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی موجب دلگرمی دوستان و علاقمندان به ایران اسلامی شده است.

کریمی گفت: نقش آفرینی امروز ارتش در عرصه های اجتماعی همچون مقابله با بیماری کرونا بار دیگر پیشتازی ارتش برای دفاع از نظام اسلامی و خدمت به ملت ایران را به اثبات رساند و آمادگی و در صحنه بودن امروز ارتش برای انجام ماموریت ها قابل تقدیر است.

وی خاطرنشان کرد: امروز اتحاد ، وحدت و برادری ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران که خواب ها و توهمات دشمنان را باطل کرده همچون سند افتخار، عزت و سربلندی برای ارتشیان غیور و پاسداران رشید اسلام است و این برادری تا تحقق ماموریت ها و رسالت ها با قوت ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1725796
ارسال نظر
نظرات