شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 15:15 منتشر شده در مورخ: 1400/01/30 شناسه خبر: 1726065
رئیس اداره صمت رشتخوار:

معرفی ۱۳۷ واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی در رشتخوار

معرفی ۱۳۷ واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی در رشتخوار
پورعباس، گفت: در نخستین ماه از بهار ۱۴۰۰ کار بازرسی از ۲۸۴۵ واحد صنفی در رشتخوار انجام و ۱۳۷ واحد صنفی متخلف جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مرتضی پورعباس رئیس اداره صمت رشتخوار، در گفت و گو با صبح توس؛ گفت: همزمان با آغاز سال جدید و با توجه به نیاز مبرم بازرسی بازار برنامه‌های اجرایی طرح نظارتی نوروز ۱۴۰۰ در رشتخوار کار بازرسی از ۲۸۴۵ واحد صنفی و تشکیل پرونده تخلف برای ۱۳۷ واحد صنفی همچنین کشف ۲۰۵ عنوان تخلف به ارزش بیش از یکصد و ۴۷ میلیون تومان به تعزیرات حکومتی، جذب کالاهای تنظیم بازار به مقدار ۱۱۰ تن قند و شکر، ۱۴۰تن روغن خوراکی، ۱۸ تن مرغ منجمد، ۶۰ تن برنج، ۱۱ تن میوه نوروزی، از جمله اقدامات اثر بخش اداره صمت رشتخوار در نخستین ماه از بهار ۱۴۰۰ بوده است.

وی در ادامه با توجه به نظارت مستمر بازرسان اداره صمت رشتخوار علی الخصوص در ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: نظارت و بازرسی دقیق بر کالاهای از عمده فروش تا مصرف کننده ضروری و در هر شرایط عدم نظارت بر بازار موجب سوءاستفاده برخی از سود جویان می شود.
 
رئیس اداره صمت رشتخوار با اشاره به اقدامات اثر بخش این نهاد در نحوه مدیریت کالاهای تنظیم بازار از جمله مرغ، قند، شکر، برنج، روغن و استفاده از سامانه توزیع کالا یادآور شد: نظارت و بازرسی دقیق بر کالاهای از عمده فروش تا مصرف کننده در برنامه کاری روزانه بازرسان اداره صمت رشتخوار در جهت مدیریت هر چه بهتر بازار است.
 
شهروندان می توانند، هر گونه تخلفی صنفی اعم از گرانفروشی، کم فروشی و ... را با تلفن ۱۲۴ اداره صنعت، معدن و تجارت رشتخوار در میان بگذارند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1726065
ارسال نظر
نظرات