شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 12:28 منتشر شده در مورخ: 1400/01/30 شناسه خبر: 1726085
مدیر شبکه بهداشت محمودآباد هشدار داد؛

تراژدی پیک چهارم به‌همراه افزایش قربانیان کرونایی در محمودآباد/ بستری روند افزایشی دارد

تراژدی پیک چهارم به‌همراه افزایش قربانیان کرونایی در محمودآباد/ بستری روند افزایشی دارد
عباس توان با بیان اینکه در پیک چهارم از ۱۴ فروردین تاکنون شاهد افزایش فوتی‌ها در شهرستان محمودآباد بودیم، گفت: در حال حاضر ۵۸ بیمار کرونایی شناسایی شده در سطح شهرستان داریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ عباس توان در گفت‌وگو با بلاغ با اشاره به بستری سه بیمار کرونایی با شرایط وخیم در بیمارستان محمودآباد اظهار کرد: از ۵۸ بیمار کرونایی شهرستان ۲۴ بیمار در بیمارستان شهدا و ۳۴ بیمار در شهرهای اطراف بستری شده‌اند.

وی افزود: سه بیمار کرونایی با علائم حاد تتفسی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری و تحت مراقبت ویژه قرار دارند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان محمودآباد با اعلام قرمز بودن وضعیت و سیر صعودی بستری‌ها تصریح کرد: از آغاز پیک چهارم کرونا تا به امروز در سطح شهرستان ۱۰ جانباخته داشتیم.

توان خاطرنشان کرد: با توجه به وضعیت قرمز محمودآباد تنها مشاغل شماره یک از جمله سوپر مارکت‌ها، مواد گوشتی، مصالح ساختمانی و ... اجازه فعالیت دارند.

وی با تاکید بر اینکه تا کنون تعداد واحدهای پلمپ شده در محمودآباد از مرز ۳۰ عدد گذشت، بیان کرد: کرونای جهش یافته انگلیسی هر سنی را تهدید و دارای قدرت سرایت بالا، عوارض زیاد و مرگ و میر بالایی دارد و باید میزان رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی بیشتر باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان محمودآباد در پایان گفت: امید است با همکاری مردم و رعایت پروتکل‌ها بیش از پیش پیک چهارم را نیز پشت‌سر بگذاریم چراکه با تزریق واکسن نیز امکان ابتلا وجو داشته و مراقبت‌ها جزو موارد الزامی محسوب می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726085
ارسال نظر
نظرات