شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:18 منتشر شده در مورخ: 1400/01/30 شناسه خبر: 1726141
سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری:

کاهش ۱۱درصدی تردد شبانه در قزوین/ اثرگذاری محدودیت‌ها منوط به همراهی مردم است

کاهش ۱۱درصدی تردد شبانه در قزوین/ اثرگذاری محدودیت‌ها منوط به همراهی مردم است
شیما زرآبادی‌پور از کاهش ۱۱ درصدی تردد شبانه در این شهر طی قرنطینه هفته گذشته نسبت به هفته پیش از آن خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شیما زرآبادی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: در پی اعمال محدودیت‌های قرنطینه اخیر در هفته گذشته، میزان تردد شبانه در شهر قزوین ۱۱/۶ درصد نسبت به هفته پیش از آن کاهش یافت.

وی افزود: بر اساس این آمار ۱۴/۵ درصد کاهش در راه‌های عبوری نظیر بلوار شهید سلیمانی، شهید بهشتی و شهید باهنر بود و ۸/۶ درصد کاهش در ترددهای مرکز شهر اتفاق افتاده است.
 
این مقام مسئول با بیان اینکه در این مدت ترددهای کل روز ۴/۹ درصد کاهش یافت، اضافه کرد: ۵/۳ درصد کاهش در راه‌های عبوری و ۴/۲ درصد کاهش در مرکز شهر رخ داد.
 
به گفته زرآبادی‌پور؛ مقایسه هفته گذشته با مدت مشابه سال ۹۹ نشان می‌دهد تردد شبانه در شهر قزوین حدود ۳۳/۵ درصد کاهش داشته است.
 
سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: در راه‌های عبوری ۲۴/۲ درصد کاهش تردد و در مرکز شهر ۴۲/۸ درصد کاهش رخ داده است.
 
امسال نسبت به سال گذشته با افزایش تردد روزانه روبه‌رو هستیم
 
زرآبادی‌پور بیان کرد: اما بر اساس همین مقایسه، تردد روزانه در شهر طی هفته گذشته نسبت به مدت مشابه سال قبل حتی با افزایش نیز همراه بوده به طوری که ۴/۳ درصد افزایش داشته است.
 
وی عنوان کرد: میزان افزایش تردد روزانه در راه‌های عبوری ۳/۶۷ درصد و در مرکز شهر ۴/۹۶ درصد بوده است.
 
این مقام مسئول با بیان اینکه سال گذشته با اجرای قرنطینه و اعمال محدودیت‌ها مردم به واقع همراهی کردند، ادامه داد: سال گذشته همین امر منجر به کاهش ترددها شد؛ اما امسال نسبت به سال گذشته حتی با افزایش تردد روزانه نیز روبه‌رو هستیم.
 
زرآبادی‌پور در پایان گفت: گرچه هفته قبل نسبت به هفته پیش از آن کاهش تردد داشته‌ایم اما به اندازه کاهش تردد در مدت مشابه سال قبل نبوده است و در واقع می‌توان گفت که اثرگذاری محدودیت‌ها منوط به همراهی مردم و کاهش ترددهای آنان است.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1726141
ارسال نظر
نظرات