شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 10:08 منتشر شده در مورخ: 1400/01/31 شناسه خبر: 1726190
معاون کمیته امداد خلیل‌آباد خبر داد؛

پرداخت ۲۰۰ میلیارد تسهیلات اشتغال‌زایی کمیته امداد در خلیل‌آباد

پرداخت ۲۰۰ میلیارد تسهیلات اشتغال‌زایی کمیته امداد در خلیل‌آباد
عبداللهی گفت: کمیته امداد به‌عنوان معین اقتصادی شهرستان خلیل‌آباد طی دو سال گذشته ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به مددجویان در این شهرستان پرداخت کرده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رمضان علی عبداللهی، معاون کمیته امداد خلیل‌آباد، در گفتگو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار داشت: کمیته امداد به‌عنوان معین اقتصادی در شهرستان خلیل‌آباد خدمت‌رسانی می‌کند و طی دو سال گذشته بیش از ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال‌زایی به متقاضیان در شهرستان پرداخت کرده است.

وی با بیان اینکه خلیل‌آباد در سال جاری به‌عنوان پایلوت خدمت‌رسانی به مددجویان توسط مراکز نیکوکاری انتخاب شده و از ابتدای سال جاری تمام فعالیت‌های مربوط به مددجویان در مراکز نیکوکاری انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: تا به امروز ۲۱ مرکز نیکوکاری در شهرستان خلیل‌آباد راه‌اندازی شده است.

معاون کمیته امداد خلیل‌آباد با تأکید بر اینکه تعداد افراد تحت پوشش و میزان خدمت‌رسانی هر مرکز مشخص شده است، تصریح کرد: خدمات معیشتی، تسهیلات اشتغال و...، بازدید و بررسی و تحقیق جذب افراد جدید و... از ابتدای سال جاری در مراکز نیکوکاری سطح شهرستان انجام می‌شود.

وی اذعان کرد: اگر این طرح در شهرستان خلیل‌آباد با موفقیت همراه باشد، کلیه خدمات این نهاد در مرکز، به مراکز نیکوکاری سپرده خواهد شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726190
ارسال نظر
نظرات