شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 16:03 منتشر شده در مورخ: 1400/01/30 شناسه خبر: 1726208
رئیس اداره بهزیستی آمل اعلام کرد؛

توزیع بسته‌های معیشتی با مشارکت مردم در آمل

توزیع بسته‌های معیشتی با مشارکت مردم در آمل
کبری اسفندیاریان گفت: با شیوع موج چهارم کرونا و تبعات مضاعف آن بر جامعه هدف بهزیستی به تامین سبدهای غذایی ماه رمضان و توزیع میان اقشار تحت پوشش نیازمند خواهیم پرداخت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ کبری اسفندیاریان در گفت وگو با خبرنگار بلاغ اظهار کرد: با شیوع موج چهارم کرونا و تبعات مضاعف آن بر جامعه هدف بهزیستی به تامین سبدهای غذایی ماه رمضان و توزیع میان اقشار تحت پوشش نیازمند خواهیم پرداخت که این راه با همراهی و کمک عموم مردم به ویژه افراد خیر امکان پذیر خواهد بود.

وی با بیان خدمات به جامعه هدف بهزیستی در ماه رمضان، عنوان کرد: امسال به دلیل شیوع کرونا، امکان برپایی سفره های ضیافت افطاری مقدور نیست و سبدهای حمایتی از سوی خیرین شامل کالاهای اساسی مورد نیاز مددجویان و خانوارهای تحت پوشش با همکاری واحد مشارکت های مردمی بهزیستی جمع آوری و بین مددجویان توزیع خواهد شد.

رئیس بهزیستی آمل هدف بهزیستی  را ارائه خدمات، حمایت ها با حفظ ارزش ها و کرامت والای انسانی خواند و اظهار کرد: امیدواریم با مساعدت خیرین، بهره‌گیری از ظرفیت شرکای اجتماعی و اهمیت فرهنگ سازی در خصوص جلب مشارکتهای مردمی  با کمک  اصحاب رسانه بتوانیم  در راستای بهتر زیستن کیفیت زندگی جامعه مثمر ثمر باشیم.

وی خاطرنشان کرد: همشهریان و خیرین نیک اندیش آملی می توانند کمک های نقدی خود را به حساب این مرکز واریز کنند.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726208
ارسال نظر
نظرات