شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 20:17 منتشر شده در مورخ: 1400/01/30 شناسه خبر: 1726251
فرماندار هرسین در جلسه ستاد کرونا:

دلیل این همه مقاومت اصناف هرسین در بحث تعطیلی بازار بی منطق است

دلیل این همه مقاومت اصناف هرسین در بحث تعطیلی بازار بی منطق است
عبادالله کنجوریان با بیان اینکه اصناف در برابر تعطیلی بازار مقاومت می کنند، گفت: چند روز قبل ما خیابان اصلی شهر هرسین را بستیم ولی نمی دانیم دلیل این همه مقاومت بی منطق در شهر هرسین چیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیوانگاه، صبح امروز با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان هرسین جلسه ستاد کرونا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

حجت الاسلام اجرایی در این جلسه ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت: امروز جمهوری اسلامی ایران در زمینه جلوگیری از این ویروس منحوس کرونا از خیلی از کشورها جلوتر است و در زمینه واکسن هم تا به امروز ۶ نمونه از این نوع واکسن تهیه شده است که یک نمونه از آن تا یک ماه آینده در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

امام جمعه هرسین افزود: البته در کنار این موفقیت ها ما باید رعایت کنیم، از آنجا که این ویروس قدرت سرایت بالاتری دارد و اگر غفلت کنیم و مراعات نکنیم همه شهرستان آلوده خواهند شد.

وی خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم که جدیت ها و اجرای قوانین بیشتر شود و مراکزی که جمعیت بیشتری دارند باید کنترل شوند، اگر قانونی مصوب می شود و اجرا نشود این خوب نیست.

حجت الاسلام اجرایی گفت: انصافاً کادر درمان بیش از حد توان دارند تلاش می کنند ولی آن زمان این زحمات نمود بیشتری دارد که مردم رعایت کنند و بتوانیم این موضوع را کنترل کنیم.

عبادالله کنجوریان در ادامه این جلسه اظهار داشت: وضعیت کرونا در کل کشور قرمز است و در وضعیت حادی قرار داریم، نگرانی که ما داریم این است که مردم هرسین می خواهند با تمام کشور متفاوت باشند.!

وی افزود: هر کاری می خواهیم انجام بدهیم، گروهی معترض می شوند، چند روز قبل ما خیابان اصلی شهر را بستیم ولی نمی دانیم دلیل این همه مقاومت بی منطق در شهر هرسین چیست.

فرماندار هرسین خاطرنشان کرد: مدت زیادی است که ما در هرسین درگیر کرونا هستیم متلسفانه اصناف کسی کمک نمی کند ما خیابان را به خاطر با روانی آن بستیم، انتظار داریم بر اساس دستورالعمل های که به کل کشور ابلاغ شده است هرسین هم مثل سایر نقاط کشور عمل کند.

کنجوریان در ادامه اظهار داشت: غیر از مشاغل سطح یک تمام صنوف باید تعطیل شوند و با هر کسی که مقاومت کرد برخورد می شود.

فرمانده سپاه ناحیه هرسین، فرمانده انتظامی شهرستان، و نماینده شبکه بهداشت از جمله دیگر افرادی بودند که در این جلسه به بیان مطالبی پرداختند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726251
ارسال نظر
نظرات