شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:27 منتشر شده در مورخ: 1400/01/31 شناسه خبر: 1726456
مسئول بسیج طلاب استان مرکزی خبر داد؛

خدمت رسانی ۲۵طلبه جهادی در سه بیمارستان استان مرکزی در موج چهارم کرونا

خدمت رسانی ۲۵طلبه جهادی در سه بیمارستان استان مرکزی در موج چهارم کرونا
رجبی مسئول بسیج طلاب استان مرکزی از خدمت رسانی ۲۵طلبه جهادی در بیمارستان های امیرالمومنین(ع) اراک، تامین اجتماعی شازند و مدرس ساوه در موج چهارم کرونا خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام رجبی مسئول بسیج طلاب استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص اقدامات طلاب بسیجی در موج سوم و چهارم شیوع کرونا، گفت: با آغاز موج سوم کرونا، با هماهنگی های صورت گرفته با نهاد رهبری دانشگاه علوم پزشکی، ۱۲۷ طلبه را در کلیه شهرستان های استان مرکزی اعزام کردیم.

وی افزود: این طلاب در طرحی با عنوان همیار بیمار خدمت رسانی موثری داشتند به طوری که با حضور در بیمارستان ها، در کنار بیماران حضور داشتند و با این کار از حضور یکی از اعضای خانواده بیمار که ممکن است باعث انتقال ویروس به خانواده او شود، جلوگیری می کردند.

رجبی ادامه داد: در موج چهارم شیوع کرونا نیز با هماهنگی صورت گرفته با شورای نهادهای حوزوی، فراخوانی جهت حضور طلاب جهادی در بیمارستان های امیرالمومنین(ع) اراک، تامین اجتماعی شازند و مدرس ساوه داده شد که با استقبال طلاب مواجه شد.

وی با اشاره به حضور ۲۵طلبه در بیمارستان های گفته شده، اضافه کرد: طلاب جهادی در سه شیفت کاری از ساعت ۸ صبح تا یک بامداد، خدمت رسانی می کنند.

مسئول بسیج طلاب استان مرکزی با بیان اینکه تعداد دیگری از طلاب در بخش های غسل و کفن فوت شدگان کرونایی فعال هستند، گفت: این فعالیت خصوصا در شهرستان ها و روستاهایی که نیاز بیشتری دارند یا غسال برای اموات کرونایی ندارند با جدیت بیشتری دنبال می شود. همچنین نماز فوت شدگان کرونایی را این طلبه ها بر عهده دارند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1726456
ارسال نظر
نظرات