شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 14:02 منتشر شده در مورخ: 1400/01/31 شناسه خبر: 1726470
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان هرسین خبر داد؛

راه‌اندازی بخش دوم ویژه کرونا در بیمارستان شهدای هرسین

راه‌اندازی بخش دوم ویژه کرونا در بیمارستان شهدای هرسین
سعید حمزه‌ای گفت: امسال باتوجه به ورود به پیک چهارم بیماری شدت سرایت آن بیشتر شده و به دلیل افزایش مراجعات و موارد نیاز به بستری مجبور شدیم بخش دوم بیماران کرونایی را در بیمارستان شهدای هرسین راه‌اندازی کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید حمزه ای در گفتگو با خبرنگار دیوانگاه، در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در شهرستان اظهار داشت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تا به امروز حدود ۱۸۹۶ بیمار دارای علایم مثبت را بستری کردیم که از این تعداد حدود ۱۰۲ بیمار متاسفانه فوت شده اند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان هرسین افزود: امسال باتوجه به ورود به پیک چهارم بیماری شدت سرایت آن بیشتر شده و به دلیل افزایش مراجعات و موارد نیاز به بستری مجبور شدیم بخش دوم بیماران کرونایی را در بیمارستان شهدای هرسین راه اندازی کنیم و این در حالی است که از مجموع مراجعات در روز گذشته حدود ۴۰ مورد با علائم مثبت بیماری در هرسین شناسایی شدند.

وی خاطرنشان کرد: علیرغم هشدارهای داده شده مردم همچنان رعایت نمی کنند و از طرفی مصوبات ستاد کرونا هم اجرایی نمی شود.

حمزه ای در ادامه اظهار داشت: متاسفانه در پیک سوم بیماری و طی سال گذشته ما ۸۲ مورد فوتی در کل سال داشتیم و این در حالی است که با آغاز پیک چهارم روزانه ۲ نفر به صورت میانگین از شهرستان هرسین فوتی ناشی از بیماری کرونا داریم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726470
ارسال نظر
نظرات