شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 17:00 منتشر شده در مورخ: 1400/01/31 شناسه خبر: 1726480
همزمان با هفتمین روز از ماه رمضان صورت گرفت؛

توزیع ۳۷۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه

توزیع ۳۷۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه
با همت قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی تربت حیدریه ۳۷۰ بسته معیشتی فرهنگی در بین نیازمندان و مردم محروم حاشیه شهر تربت حیدریه توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس؛ محمود اشرف زاده، دبیر قرارگاه جهادی حاج قاسم سلیمانی تربت حیدریه صبح امروز در حاشیه توزیع این بسته های حمایتی اظهار داشت: همزمان با هفتمین روز از ماه مبارک رمضان،به همت خیرین عزیز چهاردهمین مرحله کمک مومنانه قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی تربت حیدریه به اجرا درآمد.

وی تصریح کرد: در این مرحله ۳۷۰ بسته معیشتی و فرهنگی توسط خادمین قرارگاه به همت شهرستان تهیه و در مناطق حاشیه شهر و روستاهای محروم توزیع شد.

اشرف زاده خاطر نشان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا و پس از فرمان مقام معظم رهبری مبنی بر اجرای رزمایش کمک مومنانه، بالغ بر ۳۸۰۰ بسته معیشتی و ۵ سری کمک جهیزیه تهیه و در بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده از کرونا توزیع شده است.

دبیر قرارگاه شهید سلیمانی تربت حیدریه ارزش ریالی هر بسته معیشتی فرهنگی در این مرحله را مبلغ دو میلیون ریال و در مجموع ۷۴۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود:
این بسته ها شامل، برنج، ماکارونی، رب، سویا، پیاز، نمک، خرما، سیب زمینی و مرغ است.

وی بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در اسفندماه ۹۸ تاکنون و در ۱۴ ماه گذشته حدود ۴ هزار بسته کمک معیشتی، بهداشتی و فرهنگی بین نیازمندان توزیع شده است.

قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی پس از شیوع ویروس کرونا در اسفندماه ۹۸ شکل گرفت و ابتدا با محوریت سازماندهی تشکل های مردمی، هیئت های مذهبی، بسیجیان، طلاب و روحانیون و گروههای جهادی برای کمک به حوزه سلامت به ضد عفونی معابر و منازل بیماران کرونایی پرداخت و در ادامه با توزیع بسته های معیشتی و همچنین حضور در مناطق محروم به نیازمندان یاری می رسانند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726480
ارسال نظر
نظرات