شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 16:04 منتشر شده در مورخ: 1400/01/31 شناسه خبر: 1726497
یک روز سیاه دیگر در استان مرکزی رقم خورد/

فوت ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی

فوت  ۱۸ نفر و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید کرونایی
رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک از ثبت ۱۸ فوتی و شناسایی ۸۳۷ بیمار جدید مبتلا به کوید ۱۹ طی ۲۴ ساعت گذشته در استان مرکزی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سید محمد جمالیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک در گفتگو با دیارآفتاب روز سه شنبه ۳۱ فروردین ماه در خصوص آخرین وضعیت آماری کرونا در استان مرکزی گفت: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۸۳۷مورد جدید ابتلا در ۲۴ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به  ۴۹۵۸۸نفر رسیده است.

وی در ادامه گفت: از تعداد ۸۳۷ مورد جدید در استان ۱۲۵ نفر از بیماران در بیمارستانهای استان بستری شده اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می کنند.

جمالیان افزود: ۷۱۲مورد از بیماران جدید که شناسایی شده اند نیز به صورت سرپایی بوده اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی اراک خاطرنشان کرد: در این مدت ۱۸مورد فوتی در اثر ابتلا به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی ها به ۱۶۷۸نفر رسیده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1726497
ارسال نظر
نظرات