شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 17:00 منتشر شده در مورخ: 1400/01/31 شناسه خبر: 1726538
رئیس اداره بهزیستی رشتخوار خبر داد؛

توزیع ۲۸۰ سبد غذایی بین جامعه هدف بهزیستی در رشتخوار

توزیع ۲۸۰ سبد غذایی بین جامعه هدف بهزیستی در رشتخوار
راسخی، گفت: همزمان با شروع ماه مبارک رمضان و در راستای مشارکت در پویش ضیافت همدلی، تعداد ۲۸۰ سبد غذایی با همت خیرین و بنیاد علوی به ارزش ۱۱۲ میلیون تومان بین مددجویان بهزیستی در رشتخوار توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی راسخی رئیس اداره بهزیستی رشتخوار در گفت و گو با صبح توس، گفت:  همزمان با شروع ماه مبارک رمضان و در راستای مشارکت در پویش ضیافت همدلی، تعداد۲۸۰ سبد غذایی با همت خیرین و بنیاد علوی به ارزش ۱۱۲ میلیون تومان بین مددجویان بهزیستی درسطح شهرستان رشتخوار توزیع گردید.

وی با اشاره به اینکه بنیاد علوی، اقدامات مؤثری در زمینه‌ی اشتغال، تکمیل مسکن مددجویان، درمان و کمک‌های موردی به مددجویان در این شهرستان انجام داده است، بیان داشت:  بنیادعلوی شهرستان تا کنون ۲۵۴ میلیون تومان جهت جهیزیه مددجویان به صورت بن کارت دراختیار آنها قرار داده است.

 راسخی در ادامه همچنین از اقدام خداپسندانه یک خبر دیگر در این شهرستان در راستای تکمیل واحدهای مسکونی نیمه تمام مددجویان تحت پوشش این نهاد خبر داد و یادآرو شد: ۴۰۰ پاکت سیمان توسط خیّر نیک اندیش رشتخواری جهت پروژه‌های نیمه تمام مسکن مددجویان تحت پوشش اداره بهزیستی رشتخوار تعلق گرفت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726538
ارسال نظر
نظرات