شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمانشاه
ساعت: 17:00 منتشر شده در مورخ: 1400/01/31 شناسه خبر: 1726539
امام جمعه سرپل ذهاب:

ارتفاعات "بازی دراز" یادمانی از ایثار و رشادت های شهداست

ارتفاعات "بازی دراز" یادمانی از ایثار و رشادت های شهداست
حجت الاسلام جواد فاطمی نسب با بیان اینکه ارتفاعات بازی دراز یادمانی از ایثار و رشادت های شهداست، گفت: وظیفه داریم رشادت های شهدا را به نسل های جوان جامعه انتقال دهیم و آرمان های شهدا را نهادینه کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام جواد فاطمی نسب در گفتگو با خبرنگار بازی دراز با اشاره به گرامیداشت سالروز عملیات غرورآفرین بازی دراز اظهار داشت: امروزه وظیفه داریم رشادت های شهدا را به نسل های جوان جامعه انتقال دهیم و آرمان های شهدا را روشنگری و نهادینه کنیم.

امام جمعه شهرستان سرپلذهاب افزود: شهدای هشت سال جنگ تحمیلی در مقابله با دشمن ایستادند تا اقتدار و عزت و شرف مردم این خاک و بوم حفظ شود بنابراین امنیت خاطر در زندگی امروزه در مرزهای کشور مدیون شهدا هستیم.

وی تاکید کرد: شهدای بازی دراز در عملیات مهم و موقعیت استراتژیکی قرار گرفتند و نقش مهمی در پیروزی جنگ تحمیلی داشتند بنابراین برگزاری یادواره ها و ترویج فرهنگ و ایثار شهدا کمترین کاری در ادامه دادن راه شهداست که انجام دهیم.

سرپل ذهاب در غرب استان کرمانشاه با بیش از ۹۰ هزار تن جمعیت در دوران هشت سال دفاع مقدس ۸۰۳ شهید، ۱۶۳ آزاده و ۸۴۰ جانباز را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726539
ارسال نظر
نظرات