شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:29 منتشر شده در مورخ: 1400/02/01 شناسه خبر: 1726627
به مناسبت هفته کار و کارگر صورت می گیرد؛

برگزاری ۳۲۰ برنامه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در سیستان و بلوچستان

برگزاری ۳۲۰ برنامه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در سیستان و بلوچستان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به شیوع موج چهارم کرونا، ۳۲۰ عنوان برنامه به مناسبت هفته کار و کارگر با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به صورت محدود یا از طریق فضای مجازی و رسانه ای برگزار می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهرداد جهاندیده، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: پیرو دستورالعمل معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی و طرح فاصله گذاری اجتماعی، ویژه برنامه های هفته کار و کارگر در استان همانند سایر نقاط کشور با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به صورت محدود یا از طریق فضای مجازی برگزار خواهد شد.

وی افزود: بالغ بر ۳۲۰ عنوان برنامه با همکاری سازمان بسیج کارگری، خانه کارگر و واحدهای کارگری و کارخانجات سطح استان امسال به مناسبت هفته کار و کارگر پیش بینی شده است که بخش عمده آن به صورت مجازی و با استفاده از ظرفیت رسانه ای و بخشی دیگر نیز به شکل محدود با رعایت ضوابط بهداشتی اجرایی می شود.

این مقام مسئول با اشاره به این برنامه ها گفت: مطلع ویژه برنامه های هفته کار و کارگر عطر افشانی گلزار مطهر شهدا خواهد بود که به صورت محدود با حضور مسئولان مرتبط و نمایندگان جامعه کار و تولید در سراسر استان برگزار می شود.

جهاندیده افزود: ویزیت رایگان و غربالگری کارگران در محیط کار با همکاری شبکه بهداشت و درمان و خانه های بهداشت کارگری به منظور پیشگیری از بیماری کرونا به شکل ویژه در ایام منتسب به هفته کار و کارگر انجام می شود.

وی ادامه داد: برگزاری مسابقه عکس موبایلی با موضوع "کار در کرونا" و رعایت موارد بهداشتی و نکات ایمنی در محیط کار یکی دیگر از برنامه ها خواهد بود.

رئیس ستاد گرامیداشت هفاه کار و کارگر استان تاکید کرد: امسال نیز به مانند سال قبل، به طور ویژه از خادمان سلامت و کادر درمانی بیمارستان ها و مراکز تامین اجتماعی سراسر استان در این ایام تجلیل و قدردانی خواهد شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان افزود: اجرای طرح رزمایش مومنانه و کمک به کارگران آسیب دیده از کرونا، برگزاری شیفت ایثار در واحدهای تولیدی استان،تولید محتوا و نشر در فضای مجازی، اهدای خون، برگزاری مسابقات ورزشی و محفل انس با قرآن، عرضه کالای اقساطی در فروشگاه های منتخب به جامعه هدف و دیدار با خانواده معظم شهدای کارگر از دیگر برنامه های هفته کار و کارگر در سیستان و بلوچستان است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726627
ارسال نظر
نظرات