شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 11:33 منتشر شده در مورخ: 1400/02/01 شناسه خبر: 1726719
فرمانده سپاه ناحیه همدان:

بیش از ۴۰ هزار بسته معیشتی در سال ۹۹ بین نیازمندان همدانی تهیه و توزیع شد

بیش از ۴۰ هزار بسته معیشتی در سال ۹۹ بین نیازمندان همدانی تهیه و توزیع شد
سرهنگ علی بقایی از اجرای دوباره طرح شهید سلیمانی خبر داد و گفت و در ماه مبارک رمضان در قالب این طرح ، در دو نوبت اجرای رزمایش کمک های مومنانه را خواهیم داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر همدان، سرهنگ علی بقایی، فرمانده سپاه ناحیه همدان در گفتگو با خبرنگار ما اظهار داشت: ما در سپاه ناحیه همدان همزمان با سراسر کشور، مرحله اول طرح شهید سلیمانی را از آذر ماه سال گذشته با همکاری شبکه بهداشت آغاز کردیم و بسیجیان شرکت کننده در این طرح‌ را در تیم های نظارتی حمایتی و مراقبتی سازماندهی نمودیم، که تیم های مراقبتی در پایگاههای بهداشت، خانه های سلامت و مراکز درمانی مستقر شدند، تیم های نظارتی با همکاری فرمانداری، اتاق اصناف، شبکه بهداشت و عزیزان انتظامی نظارت ها را بر مراکز و اجتماعات انجام دادند و تیم های حمایتی نیز در قالب گروه های جهادی و بسته های کمک مومنانه فعالیت داشتند.

علی بقایی افزود: با توجه به اوج گیری ویروس کرونا در سطح شهرستان و استان این تیم ها یک بار دیگر کار خود را آغاز نموده اند و با قوت در حال اجرای ماموریت های خود می باشند .

وی خاطر نشان کرد: از مردم عزیزمان درخواست داریم همکاری‌های لازم را با این تیم ها داشته باشند و همچنین مراقبت های لازم را انجام دهند، از اجتماعات و دورهمی ها پرهیز نمایند، تا انشالله به زودی زود کشور ما از بیماری همه گیر کرونا خلاصی یابد .

وی همچنین گفت: درخواست دیگر ما این است که به جهت ممنوعیت هایی که امسال وجود دارد و امکان افطاری دادن نیست لذا عزیزان با نیت خیرخواهانه کمک‌های خالصانه خودشان را در اختیار گروههای جهادی و مجموعه پایگاههای بسیج قرار دهند تا به نیت بانیان، کمک‌های مومنانه را به افراد نیازمند تهیه و توزیع کنیم.

بقایی گفت: ما در سال گذشته بیش از ۴۰ هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع کردیم و امسال نیز همین برنامه را خواهیم داشت و تاکنون ۱۴۶۰ بسته تهیه و توزیع شده و در نظر داریم در نیمه ماه مبارک رمضان، همزمان با میلاد باسعادت کریمه اهل بیت امام حسن مجتبی علیه السلام و عید سعید فطر این برنامه را داسته باشیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726719
ارسال نظر
نظرات