شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:14 منتشر شده در مورخ: 1400/02/01 شناسه خبر: 1726760
رئیس اتحادیه صنف قنادان کرمان مطرح کرد؛

اعلام نرخ زولبیا و بامیه معمولی و غیرآن ویژه ماه رمضان

اعلام نرخ زولبیا و بامیه معمولی و غیرآن ویژه ماه رمضان
معیلی گفت: قیمت زولبیا و بامیه درجه یک معمولی برابر با کیلویی ۳۱ هزار تومان و قیمت زولبیا و بامیه با ماست و نشاسته درجه یک کیلویی ۳۶ هزار تومان تعیین شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسین معیلی رئیس اتحادیه قنادان کرمان در گفتگو با راه آرمان در زمینه نرخ زولبیا معمولی و ماست و نشاسته اظهار کرد: با توجه به موافقت کمیسیون نظارت مبنی بر جدا شدن زولبیا و بامیه با ماست و نشاسته و زولبیا و بامیه معمولی و طی بازدیدی که اتحادیه از مغازه های مذکور انجام داد مقرر گردید که فروشندگان می بایست هر دو زولبیا را در کنار هم با قیمت متفاوت خیلی جزئی به فروش برسانند.

وی در پاسخ به این سوال که زولبیا معمولی و غیر معمولی چه تفاوتی دارند، گفت: مواد تشکیل دهنده زولبیا معمولی آرد است اما در زولبیا غیر معمولی همانطور که از آن مشخص است ماست و نشاسته مواد تشکیل دهنده آن هستند که از کیفیت بهتری برخوردار است.

رئیس اتحادیه قنادان کرمان؛ نرخ، زولبیا معمولی درجه یک را کیلویی ۳۰ هزار تومان، زولبیا و بامیه معمولی را کیلویی ۳۱ هزار تومان و بامیه معمولی درجه را ۳۲  هزار تومان اعلام کرد.

معیلی همچنین نرخ زولبیا باماست و نشاسته درجه یک را کیلویی ۴۰ هزار تومان، زولبیا و بامیه با ماست و نشاسته کیلویی ۳۶ هزار تومان و بامیه درجه یک را ۳۲ هزار تومان عنوان کرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: کلیه شهروندان می توانند در صورت مشاهده هر گونه  تخلف با شماره های ۱۲۴ بازرسی اداره صمت، ۳۲۲۳۰۴۵۸ اتاق اصناف مرکز استان و یا با ۳۲۵۲۴۳۳۰ اتحادیه صنف قنادان تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726760
ارسال نظر
نظرات