شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کرمان
ساعت: 12:13 منتشر شده در مورخ: 1400/02/01 شناسه خبر: 1726766
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان خبر داد؛

راه اندازی ۳۴۰ آشپزخانه طرح اطعام مهدوی در استان کرمان

راه اندازی ۳۴۰ آشپزخانه طرح اطعام مهدوی در استان کرمان
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان گفت: در هفته اول ماه مبارک رمضان در راستای اطعام و افطاری مددجویان و خانواده‌های نیازمند ۳۴۰ آشپزخانه مهدوی در استان کرمان راه‌اندازی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از راه آرمان، یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمان  با اشاره به رشد کمک‌های مردمی به این نهاد افزود: باوجود شیوع ویروس کرونا کمک‌های مردمی به این نهاد در سال ۹۹ نسبت به سال ۹۸ بیش از ۱۶۰ درصد داشته است.

وی حفظ کرامت و حرمت مددجویان را یک اصل کلی در کمیته دانست و بیان کرد: تلاش کرده‌ایم با ایجاد کد دستوری #۰۳۴*۸۸۷۷ *ساده‌ترین روش زمینه پرداخت صدقات را برای مردم و خیران فراهم کنیم.

مدیرکل کمیته امداد امام استان کرمان در ادامه خاطرنشان کرد: ماه مبارک رمضان ماه خدا و فرصت مناسبی برای انجام کار خیر است و ما در مجموعه کمیته امداد این تجربه را کسب کرده‌ایم که خیلی از گره‌ها را می‌توان در این ماه مبارک باز کرد.

صادقی افزود: خیران و مردم نیکوکار و نوع‌دوست استان می‌توانند در ماه مبارک رمضان با ارسال یک عدد (از عدد 1 تا ۵۰) به شماره همراه ۹۱۳۳۴۱۷۳۰۴ در برآورده کردن آرزوهای ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان مشارکت کنند.

وی در پایان گفت: پیش‌بینی‌شده بود در ایام ماه مبارک رمضان ۳۱۳ آشپزخانه اطعام مهدوی به‌منظور پخت و توزیع غذای گرم بین نیازمندان در سراسر استان راه‌اندازی شود که با مشارکت خوب خیران تاکنون ۳۴۰ آشپزخانه مهدوی در سطح استان راه‌اندازی شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726766
ارسال نظر
نظرات