شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:30 منتشر شده در مورخ: 1400/02/01 شناسه خبر: 1726790
کارشناس مسایل سیاسی عنوان کرد؛

انتخابات فرصتی مناسب برای به نمایش گذاشتن اقتدار نظام اسلامی است

انتخابات فرصتی مناسب برای به نمایش گذاشتن اقتدار نظام اسلامی است
اسدالله زارعی کارشناس مسایل سیاسی با اشاره به انتخابات پیش رو درسال ۱۴۰۰ و حساسیت خاص این انتخابات با توجه به شرایط داخلی و بین المللی کشورمان گفت: انتخابات فرصتی مناسب برای به نمایش گذاشتن اقتدار نظام اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ اسدالله زارعی کارشناس مسایل سیاسی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به انتخابات پیش رو درسال 1400وحساسیت خاص این انتخابات با توجه به شرایط داخلی و بین المللی کشورمان اظهار داشت : انتخابات فرصتی مناسب برای به نمایش گذاشتن اقتدار نظام اسلامی است.

وی در ادامه افزود: معاندان نظام اسلامی امروز در تلاش هستند تا از این انتخابات به عنوان فرصتی برای ضربه زدن به انقلاب استفاده کنند و در چنین شرایطی جمعی از ائتلاف بیگانه با کمک نیروهای داخلی تلاش خواهند کرد تا سرنوشت کشور را پای صندوق های رای تعیین کنند که این آرزو را با خود به گور خواهند برد و یقین بدانید که باطل السحر آرزوی دشمنان، حضور حداکثری مردم در انتخابات و پای صندوق‌های رای خواهد بود.

 زارعی اضافه کرد: انتخابات همان طور که برای نظام اسلامی یک فرصت برای به نمایش گذاشتن اقتدار انقلاب به شمار می‌رود برای دشمن نیز یک فرصت است و از این حیث نیز انتخابات ایران از اهمیت خاصی برخوردار است.

این کارشناس مسایل سیاسی تاکید کرد: آدرس اشتباه دادن به مردم را با هدف نشان دادن ناکارآمدی نظام، ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت، انحراف در انتخاب اصلح و تلاش برای کاهش حضور مردم در انتخابات است و دشمن به دنبال این است که افراد ناکارآمد روی کار بیایند و فضای نارضایتی در کشور فراگیر شده و با ایجاد غائله و اغتشاش، سرنوشت کشور تغییر پیدا کند و این سیاست استکبار در مواجهه با انقلاب است.

وی تصریح کرد: تشویق و ترغیب مردم با تاکید بر ارتقای سطح رضایتمندی مردم برای حضوری حداکثری در انتخابات یک امر واجب است و مصداق بارز امر به معروف و جهاد تکلیفی در گام دوم انقلاب به شمار می‌رود تا جهاد امید آفرینی در کشور شکل بگیرد و از ریزش مردم در صحنه جلوگیری کرد.

این کارشناس مسائل سیاسی عنوان داشت: ترغیب مردم به حضور منجر به حفظ نظام یکپارچه دینی خواهد شد و امروز اداره جامعه با تبیین اسلام ناب محمدی(ص) و حاکمیت دینی صورت خواهد گرفت.

زارعی در ادامه گفت: قطعا سوسیالیسم و لیبرالیسم توان اداره جامعه را ندارند و تنها دینی که عالمانه با فطرت انسان سازگار است و می تواند دنیای اسلام را اداره کند و بستر حضور مردم را فراهم کند دین مبین اسلام است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1726790
ارسال نظر
نظرات