شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:57 منتشر شده در مورخ: 1400/02/01 شناسه خبر: 1726817
نماینده وزیر بهداشت در بازدید از بخش‌های کرونا در اراک عنوان کرد:

برخورد ایثارگرانه کادر درمان نشان از مسئولیت پذیری است/پیگیری راه اندازی مخزن اکسیژن ساز ۲۰ تنی در اراک

برخورد ایثارگرانه کادر درمان نشان از مسئولیت پذیری است/پیگیری راه اندازی مخزن اکسیژن ساز ۲۰ تنی در اراک
عبدالهیان در جریان بازدید از بخش‌های کرونا در اراک گفت: یکی از خلأهایی که دیده شد این است که مخزن اکسیژن ساز در استان وجود ندارد و سعی خواهیم کرد در اولین فرصت یک مخزن ۲۰ تنی در اراک راه‌اندازی شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ صبح امروز چهارشنبه یکم اردیبهشت‌ماه دکتر عبدالهیان نماینده وزیر بهداشت در استان‌های مرکزی و لرستان از بخش‌های کرونا در اراک بازدید و از نزدیک در جریان روند رسیدگی به بیماران و مشکلات این بخش‌ها قرار گفت.

عبدالهیان در جمع خبرنگاران گفت: طی بازدیدی که داشتیم هم متخصصین و هم کادر درمان اهتمام جدی در نحوه رسیدگی به بیماران داشتند و رضایت‌مندی که در بیماران دیدیدم نشان از این دارد که هیئت‌رئیسه مستقر در استان و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی هماهنگی و همراهی خوبی دارند.

نماینده وزیر بهداشت تصریح کرد: امیدواریم اولاً مردم رعایت کنند چراکه بهترین و مؤثرترین اقدام رعایت پروتکل‌های بهداشتی است و از مردم این انتظار را داریم که کمک کنند تا کادر هم درمان بتوانند به بیمارانی که بدحال هستند با فراغ بال بیشتری رسیدگی کنند.

رئیس مرکز حراست وزرات بهداشت اظهار کرد: شاهد بودیم کادر درمان در استان مرکزی خیلی ایثارگرانه و با اخلاق خوب با مردم برخورد می‌کنند که به‌واقع نشان از مسئولیت‌پذیری است.

عبدالهیان در ادامه گفت: یکی از ویژگی‌های خوب استان مرکزی وجود صنایعی است که اکسیژن مایع را تولید می‌کنند اما یکی از خلأهایی که دیده شد این است که مخزن اکسیژن ساز در استان وجود ندارد و سعی خواهیم کرد در اولین فرصت این درخواست را با معاونت درمان وزارت بهداشت مطرح کنیم تا یک مخزن ۲۰ تنی در این بیمارستان راه‌اندازی شود چون در بازدیدی که داشتیم به این نتیجه رسیدیم که خلوص اکسیژن در بالای سر بیمار با توجه به این حجم از بیماران کم شده و نیاز فوری است تا تأمین شود.

نماینده وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: اگر نیازی احساس شود با مکاتباتی که با معاونت‌های مرتبط خواهیم داشت برای جبران کمبودها کمک‌های لازم انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1726817
ارسال نظر
نظرات