شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 14:31 منتشر شده در مورخ: 1400/02/01 شناسه خبر: 1726857
معاون هلال احمر استان قزوین:

طرح "همای رحمت" همزمان با ماه رمضان در قزوین اجرا می‌شود

طرح "همای رحمت" همزمان با ماه رمضان در قزوین اجرا می‌شود
داود ارجینی از اجرای طرح همای رحمت طی ماه مبارک رمضان به همت اعضای داوطلب خانه‌های هلال خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ داود ارجینی درگفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: طرح همای رحمت در جهت تأمین معیشت نیازمندان همچون سال‌های پیش توسط هلال احمر استان از ابتدای ماه مبارک رمضان تاکنون اجرایی شده است و در همین راستا به همت اعضای داوطلب خانه هلال محمود آباد نمونه بسته‌های غذایی بین نیازمندان توزیع شد.


وی با بیان اینکه هزینه این بسته‌های غذایی توسط خیرین خارج از کشور تأمین شده تا بتوانیم یاری رسان ایتام و نیازمندان در این روزهای سخت شیوع ویروس کرونا باشیم، افزود: این بسته‌ها توسط اعضای خانه هلال محمودآباد نمونه با هدف ترویج فرهنگ احسان، نیکوکاری و کمک به اقشار ضعیف جامعه در ماه مبارک رمضان توزیع شد.
 

 
 
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین عنوان کرد: خانه‌های هلال که در شهرها و روستاهای استان مستقر است و به اهالی خدمات ارائه می‌دهند در ایام ماه مبارک رمضان و در این ایام شیوع ویروس کرونا نیز به عرصه آمده و با درک شرایط و اوضاع بیماری کرونا به فکر تأمین معیشت خانواده‌های نیازمند و متأثر از کرونا افتاده و تا جایی که بتوانند، برای رفع نیازمندی‌های آنها تلاش می‌کنند.

وی همچنین یادآور شد: طرح همای رحمت در ماه مبارک رمضان با هدف تهیه بسته‌های غذایی به منظور کمک به اقشار ضعیف جامعه و با همکاری و مشارکت خیرین و داوطلبان با بهره‌گیری از ظرفیت خانه‌های هلال در جهت تقویت حس نوع‌دوستی، توسعه مشارکت‌های مردمی و تقویت مسئولیت اجتماعی در بین آحاد مردم در استان قزوین اجرا می‌شود.
 


ارجینی اظهار کرد: جمعیت هلال احمر همواره قدردان نیکوکاران، اعضای داوطلب و خیرینی است که همیشه یاریگر هلال ‌احمر برای کمک به نیازمندان هستند و در این راستا از مردم نوع‌دوست و خیر استان خواستاریم همچون گذشته ما را یاری کنند‌ تا در جهت تأمین اهداف جمعیت هلال احمر که همان حمایت از سلامت انسان‌ها و کاهش آلام و رنج‌های بشری است قدمی شایسته برداریم.


معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین در پایان گفت: خیران و نیکوکاران علاوه بر مراجعه به شعبات و دفاتر نمایندگی جمعیت هلال احمر در سطح استان برای اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی، می‌توانند از ظرفیت خانه‌های هلال واقع در شهرها و روستاهای استان نیز برای کمک به نیازمندان استفاده کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726857
ارسال نظر
نظرات