شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:31 منتشر شده در مورخ: 1400/02/01 شناسه خبر: 1726866
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

مجلس اجازه توافق تسکینی و مقطعی با غرب را نمی‌دهد/ عهدشکنی آمریکا در برجام اثبات شده است

مجلس اجازه توافق تسکینی و مقطعی با غرب را نمی‌دهد/ عهدشکنی آمریکا در برجام اثبات شده است
علی جدی گفت: با توجه به قرار گرفتن در آستانه انتخابات و پایان عمر دولت روحانی احتمال انجام توافق تسکینی و مقطعی دور از انتظار نخواهد بود اما مجلس اجازه چنین اقدامی را به دولت نخواهد داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی جدی، نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار عصراترک با اشاره به مذاکرات وین در خصوص برجام و رفع تحریم ها علیه ایران اظهارکرد: مجلس شورای اسلامی در طرحی که مصوب کرد به صراحت اعلام کرد انجام تعهدات ایران در برجام در صورت رفع کامل تحریم ها امکانپذیر است و تعلیق تحریم ها پذیرفته نیست.


جدی با بیان اینکه مقام معظم رهبری هم تاکید کرده اند که آمریکا باید ابتدا تحریم ها را رفع کند و ایران پس از راستی آزمایی به محدودیت های خود بازخواهد گشت، افزود: سیاست های کشور درباره مذاکرات وین مشخص است .

وی با اشاره به اینکه خوی استکباری و عهدشکنی آمریکا در طول تاریخ و برجام به اثبات رسیده است، گفت: دولت نمی تواند خارج از سیاست های مشخص شده عمل کند.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به قرار گرفتن در آستانه انتخابات و پایان دولت، اینکه دولت بخواهد دستاوردی را به نام خود ثبت کند و توافقی مقطعی و مسکن وار را انجام دهد دور از انتظار نخواهد بود.

جدی تاکید کرد: اینبار تصویب توافقی عجولانه همچون برجام که در آستانه انتخابات گذشته انجام شد، اتفاق نخواهد افتاد چراکه مجلس سیاست خود را در قالب قانون مصوب کرده و برهمان اساس عمل خواهد کرد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726866
ارسال نظر
نظرات