شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 17:32 منتشر شده در مورخ: 1400/02/01 شناسه خبر: 1726905
رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه استان یزد اعلام کرد

کاهش ۸درصدی قیمت تلفن همراه در بازار/ الآن بهترین زمان خرید موبایل است

کاهش ۸درصدی قیمت تلفن همراه در بازار/ الآن بهترین زمان خرید موبایل است
دیهیمی رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه استان یزد با اشاره به کاهش ۸درصدی قیمت تلفن همراه در بازار، گفت: الآن بهترین زمان خرید تلفن همراه است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا دیهیمی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص کاهش ۸درصدی قیمت تلفن همراه در بازار، گفت: اعمال محدودیت‌های کرونایی در سراسر کشور، فعالیت پاره وقت اصناف یزد با اعمال این شرایط و کاهش قیمت دلار باعث افت ۸درصدی قیمت تلفن همراه نسبت به سال گذشته شد.

رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه استان یزد با اشاره به اینکه تلفن همراه در بازار زیاد شده است افزود: کاهش و افزایش قیمت تلفن همراه متأثر از نوسانات قیمت ارز است که در این دو روز با کاهش مواجه بوده و سبب شده نرخ آن متعارف و مناسب باشد اما به دلیل ماه مبارک رمضان کلاً بازار در رکود قرار دارد.

وی با بیان اینکه تلفن همراه تنها کالایی است که نوسانات آن به مانند سکه و دلار می‌باشد گفت: با بالا رفتن قیمت دلار، نرخ تلفن همراه افزایش و با کاهش قیمت دلار، قیمت گوشی همراه کاهش پیدا می‌کند.

دیهیمی با اشاره به اینکه تلفن همراه مثل خودرو نیست که زمانی که قیمت دلار کاهش پیدا کرد مقاومت کند، اظهار داشت: با توجه به افزایش واردکنندگان در سراسر کشور، رقابت در بازار به وجود آمده و چون‌که کالایی است که روزبه‌روز وارد می‌شود قیمت آن با افزایش و کاهش قیمت دلار تغییر پیدا می‌کند.

وی به کاهش قیمت تلفن همراه و قرار داشتن در بهترین نرخ خود در مدت اخیر اشاره کرد و اذعان داشت: چون نماینده‌های شرکت‌ها در کشور تعطیل هستند و از فروش خبری نیست و کالا را با کف قیمت به فروش می‌رسانند و حتی بعضی از شرکت‌ها هم با ضرر کالا را می‌فروشند تا بتوانند بازار را حفظ کنند، در حال حاضر شرایط فعلی بهترین زمان برای خرید تلفن همراه است.

دیهیمی ادامه داد: با توجه به اینکه قیمت دلار کاهشی شده و به دلیل اینکه اکثر شهرها تعطیل هستند و گوشی همراه به فروش نمی‌رسد، شرکت‌های واردکننده قیمت تلفن همراه را کمترین قیمت عرضه می‌کنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1726905
ارسال نظر
نظرات