شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 09:12 منتشر شده در مورخ: 1400/02/02 شناسه خبر: 1727013
رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی بانه؛

واژگونی خودروی پژو موجب مصدومیت ۴ نفر شد

واژگونی خودروی پژو موجب مصدومیت ۴ نفر شد
سالار بسطامی رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی بانه گفت: یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در محور بانه_ سبدلو واژگون شده و منجر به مصدومیت ۴ نفر از سرنشینان آن شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سالار بسطامی رئیس آتش نشانی و خدمات ایمنی بانه در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، اظهار کرد: در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵، مبنی بر مشاهده واژگونی یک دستگاه خودرو از نوع پژو 405 پایین تر از روستای سبدلو ، بلافاصله نیروهای عملیاتی از ایستگاه مرکزی آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: در این حاثه یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 ، در هنگام حرکت با از دست دادن کنترل خودرو از مسیر اصلی خود خارج شده و با گاردریل وسط جادە برخورد و واژگون گردیده و در نتیجه منجر به مصدوم شدن چهار نفر از سرنشینان داخل خودرو شد. 
 
بسطامی عنوان کرد: آتش نشانان پس از ایمن سازی محل حادثه با قطع سیستم برق خودرو و کشیدن نوار احتیاط ، به ماموریت خود پایان دادند.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: خوشبختانه این تصادف منجر به فوت نگردیده و مصدومین توسط عوامل اورژانس به بیمارستان منتقل و کارشناسان راهور و پلیس انتظامی در حال بررسی چگونگی این حادثه شدند و در نهایت آتش نشانان به منظور جلوگیری از لغزندگی جاده را کامل شستشو نمودند.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1727013
ارسال نظر
نظرات