شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 10:15 منتشر شده در مورخ: 1400/02/02 شناسه خبر: 1727045
امام جمعه مهدی شهر:

بیانات مقام معظم رهبری فصل الخطاب است/ ایران باید پس از راستی آزمایی پشت میز مذاکره بنشیند

بیانات مقام معظم رهبری فصل الخطاب است/ ایران باید پس از راستی آزمایی پشت میز مذاکره بنشیند
محمد بارانی با اشاره به عجله دولت برای عقد قراردادی جدید گفت: فصل الخطاب تمام این مسائل بیانات مقام معظم رهبری بوده و تا انجام نشدن راستی آزمایی نشستن پشت میز مذاکره با شیطان بزرگ نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام محمد بارانی، امام جمعه مهدی شهر در گفتگو با خبرنگار مرآت با اشاره به اقدام جدید آمریکا در رفع تحریم ها، گفت: نظر انقلابیون نظر مقام معظم رهبری است و باید راستی آزمایی توسط ایران صورت بگیرد و پس از رفع کامل تحریم ها پشت میز مذاکره خواهیم نشست.

بارانی با بیان اینکه شیطان بزرگ از هر روشی برای متوقف کردن پیشرفت ایران استفاده می کند خاطر نشان کرد: آمریکا با شگرد های قدیمی خود به دنبال جلوگیری از پیشرفت های رو به جلوی ایران یوده و مقام معظم رهبری هم همیشه این مورد را متذکر می شدند و دولت مردان نیز باید توجه ویژه ای به این موضوع داشته باشند.

امام جمعه مهدی شهر با اشاره به بینش والای سیاسی مقام معظم رهبری در دنیا، تصریح کرد: فصل الخطاب همه مسائل نظر مقام معظم رهبری است و با بینش سیاسی بالای خود مسائل را درست تشخیص داده و همه باید تابع نظر رهبری باشند تا به نتیجه مطلوب و به نفع جمهوری اسلامی و مردم برسند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1727045
ارسال نظر
نظرات