شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:37 منتشر شده در مورخ: 1400/02/04 شناسه خبر: 1727373
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

طرفداران ایران؛ آماده انتقام از خرابکاری‌های اسرائیل/ صدور انقلاب به سرانجام رسیده است

طرفداران ایران؛ آماده انتقام از خرابکاری‌های اسرائیل/ صدور انقلاب به سرانجام رسیده است
حسینعلی شهریاری گفت: اسرائیلی ها باید بدانند که لازم نیست ایران خودش وارد عمل شود، طرفداران نظام اسلامی، عمل می کنند و انتقام می گیرند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل عصرهامون؛ پس از پیروزی بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و ابراز تمایل وی به بازگشت به برجام، سیاست جمهوری اسلامی تحت عنوان حرف قطعی توسط رهبر معظم انقلاب بیان شد که عبارت بود از لزوم لغو کلیه تحریم ها، راستی آزمایی توسط جمهوری اسلامی و بازگشت به میز مذاکره.
 
اما در شرایطی مذاکرات وین تحت عنوان احیای برجام در جریان است که هم آمریکا عامدانه مذاکرات را تا آستانه انتخابات ریاست جمهوری ایران به تعویق انداخته و هم رژیم صهیونیستی اقدام به خرابکاری در تاسیسات هسته ای نطنز کرده است.
 
در همین راستا حسینعلی شهریاری، رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: اتفاق های ناگواری رخ داد و انتظار داریم که مراقبت های جدی تری انجام شود، خوشبختانه نیروهای اطلاعاتی و امنیتی ما خیلی فعال هستند و نباید اجازه دهند که این ماجراهای ناگوار رخ دهد و به طور قطع باید تلافی کنند که این مهم محقق می شود.
 
وی با اشاره به اتفاقاتی که در یکی دو روز گذشته در اسرائیل افتاده، تصریح کرد: نه این که ایران خودش کاری کند، اما به هر حال انقلاب جمهوری اسلامی صادر شده و کسانی که طرفدار انقلاب هستند، کارهایی را که آن ها در ایران انجام می دهند در سرزمین های اشغالی تلافی می کنند.
 
شهریاری تاکید کرد: اسرائیلی ها باید بدانند که لازم نیست ایران خودش وارد عمل شود، طرفداران نظام اسلامی عمل می کنند و انتقام می گیرند.
 
نماینده مردم زاهدان با اشاره به مذاکرات وین دولت روحانی را مانع اصلی رفع تحریم ها دانست و اظهار کرد: آن ها اکنون هم خط قبلی را دنبال می کنند، اما مردم ما هوشیار شده اند و این بار فریب حرف های غیرواقعی و غیر کارشناسی آن ها را نخواهند خورد.
 
انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1727373
ارسال نظر
نظرات