شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 09:51 منتشر شده در مورخ: 1400/02/04 شناسه خبر: 1727401
امام جمعه خنداب:

نتیجه مذاکرات باید برداشتن تمام تحریم های ظالمانه برای ملت ایران باشد

نتیجه مذاکرات باید برداشتن تمام تحریم های ظالمانه برای ملت ایران باشد
صفاهانی با اشاره به اینکه نتیجه مذاکرات باید برداشتن تمام تحریم های ظالمانه برای ملت ایران باشد گفت: یکی از اهداف برجام برداشتن تحریم ها بود متاسفانه نه تنها تحریم ها برداشته نشد بلکه بیشتر هم شده است لذا مذاکره با این دشمنان اسلام بی فایده و بی ثمر است .

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الاسلام صفاهانی ، امام جمعه خنداب در گفتگو با خبرنگار نسیم خنداب گفت: مقام معظم رهبری بارها در مورد مذاکرات برجام فرمودند:"من به مذاکرات برجام خوش بین نیستم و آمریکا قابل اعتماد نیست. اروپا هم مثل آمریکاست و قابل اعتماد نیستند و به دنبال منافع خودشان هستند. "

وی ادامه داد: آمریکا دشمن اسلام و انقلاب و ملت ایران است مذاکرات برجام تاکنون برای ایران اسلامی جز خسارت ثمره ای نداشته است.

صفاهانی بیان کرد: برخی از مسئولین کشور علاقه دارند مذاکرات ادامه پیدا کند لذا مسئولین باید به چند نکته توجه کنند  مذاکرات باید جدی و روشن و شفاف و هدفمند باشد، فرسایشی و وقت کشی نباشد، در مذاکرات منافع ملت ایران باید در نظر گرفته شود و نتیجه مذاکرات باید برداشتن تمام تحریم های ظالمانه برای ملت ایران باشد.اما دشمنان انقلاب به هیچ کدام از این موارد پایبند نیستند.

صفاهانی افزود: یکی از اهداف برجام برداشتن تحریم ها بود اما متاسفانه  نه تنها تحریم ها برداشته نشد بلکه بیشتر هم شده است لذا مذاکره با این دشمنان اسلام بی فایده و بی ثمر است .

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1727401
ارسال نظر
نظرات