شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 13:27 منتشر شده در مورخ: 1400/02/04 شناسه خبر: 1727450
یاداشت؛

پاسخ قاطع پاسداران به رژیم صهیونیستی

پاسخ قاطع پاسداران به رژیم صهیونیستی
رشد و پیشرفت جبهه مقاومت از کسی پوشیده نیست، رژیم صهیونیستی کاملا به بالندگی نیروهای مقاومت آگاه بوده و دیگر مانند قبل نمی توانند شب های راحتی داشته باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛  امین نازی دانشجوی کارشناسی ارشد علوم سیاسی: سحرگاه ۰۰/۲/۲ پاسداران مقاومت در دو عملیات همزمان مواضع مهم و استراتژیک اسرائیل و عربستان سعودی را هدف قرار دادند که مهم ترین حمله پاسداران مقاومت، حمله به تاسیسات هسته ای دیمونا اسرائیل بوده که بصورت تفصیلی به این حمله اشاره می شود:

این حمله موشکی به مواضع هسته ای اسرائیل بسیار سنگین بوده که به نقل از روزنامه نگار اسرائیلی (بو عز جالون) نیروهای ذخیره ارتش اسرائیل به حالت آماده باش درآمده اند.

خبرگزاری های متعددی از جمله خبرگزاری فلسطینی صفا به مبدا پرتاب موشک پرداختند که این حمله از سوریه در منطقه ای باز در شرق نقب فرود آماده است.

در جایی دیگر سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی مدعی شد: نیروهای ارتش دفاعی اسرائیل شلیک موشک زمین به هوا از سوریه به سوی اسرائیل را رصد کرده اند که در منطقه النقب فرود آمده است.

موشک فاتح ۱۱۰: موشک فاتح ۱۱۰،یک موشک بالستیک زمین به زمین با سوخت جامد است، این موشک با قابلیت سر جدا شونده نقطه زن بوده و ۳۰۰ کیلومتر برد دارد.

آیا موشک فاتح ۱۱۰ در جای مشخصی فرود آمده است؟

موشک «فاتح۱۱۰» که محتمل‌ترین گزینه برای حمله امشب به شمار می‌رود، به خوبی نشان می‌دهد که این موشک توان طی مسافتی بیش از فاصله محل شلیک تا برخورد را داشته و این احتمال که موشک به علت نقص فنی یا اتمام سوخت در منطقه نامشخصی سقوط کرده باشد، کاملا منتفی است. افزون بر اینکه محل برخورد موشک در نقطه‌ای دورتر نسبت به محل تاسیسات هسته‌ای قرار داشته و فرضیه برد ناکافی موشک منتفی است.

از سوی دیگر، قابلیت نقطه‌زنی دقیق موشک‌های خانواده«فاتح» این پیام روشن را به دشمن می‌رساند که عدم برخورد این موشک با تاسیسات در حال کار هسته‌ای، نه به دلیل ناتوانی در هدف‌گیری بلکه به دلیل تصمیم انسانی بر عدم هدف قرار دادن این تاسیسات صورت گرفته است.

رشد و پیشرفت جبهه مقاومت از کسی پوشیده نیست، رژیم صهیونیستی کاملا به بالندگی نیروهای مقاومت آگاه بوده و دیگر مانند قبل نمی توانند شب ها راحتی داشته باشند، لکن رژیم صهیونیستی در مقابل جبهه مقاومت منزوی شده و به گفته وزارت دفاع این رژیم ارتش اسرائیل در حال فروپاشی می باشد.

 

انتهای پیام//

https://www.dana.ir/1727450
ارسال نظر
نظرات