شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 11:23 منتشر شده در مورخ: 1400/02/04 شناسه خبر: 1727454
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

توقیف ۲ تریلی حامل ۶۴ هزار لیتر سوخت قاچاق در جنوب شرق/پایان قدرت نمائی ۱۷ سارق سابقه دار در زابل

توقیف ۲ تریلی حامل ۶۴ هزار لیتر سوخت قاچاق در جنوب شرق/پایان قدرت نمائی ۱۷ سارق سابقه دار در زابل
سردار احمد طاهری از توقیف ۲ دستگاه تریلی حامل ۶۴ هزار لیتر سوخت قاچاق در جنوب شرق کشور و دستگیری عاملان رعب و وحشت در خاش خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در راستای طرح مقابله با قاچاق سوخت و فراورده های نفتی، تکاوران عملیاتی انتظامی در پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان و همچنین سراوان طی ۲ عملیات، موفق به شناسایی و توقیف ۲ دستگاه تریلی حامل سوخت قاچاق شدند.

وی با بیان این که در این ۲ عملیات ۶۴ هزار و چهارصد لیتر سوخت قاچاق و خارج از عرضه توزیع از نوع بنزین کشف شد، ادامه داد: در این رابطه ۲ فرد متخلف شناسایی و به مراجع قضایی معرفی شدند.

طاهری با اشاره به برخورد قاطعانه پلیس با قاچاقچیان سرمایه های ملی کشور، خاطر نشان کرد: مقابله با قاچاق سوخت و برخورد با متخلفان یکی از اولویت های اصلی پلیس به شمار می رود، در این راستا ماموران انتظامی با قاطعیت و اشرافیت کامل بر ورود و خروج خودروها نظارت کامل دارند.

دستگیری عاملان رعب و وحشت در خاش

وی گفت: در عملیات شب گذشته ماموران پلیس امنیت عمومی خاش عاملان تیراندازی شبانه هفته گذشته در این شهرستان اقدامی ضربتی شناسایی و در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

به گفته فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان، تیراندازی شبانه و ایجاد رعب و وحشت عمومی بین شهروندان از اقدامات مجرمانه افراد دستگیر شده است که در بازرسی از آنان یک قبضه سلاح کلت کمری و مقادیری مهمات جنگی کشف و ضبط شد.

وی افزود: با توجه به همدستی فردی دیگر با ۲ عامل دستگیر شده تحقیقات پلیس برای دستگیری همدست متهمان تا ختم پرونده ادامه دارد.

پایان قدرت نمائی ۱۷ سارق سابقه دار در زابل

طاهری اذعان کرد: با اجرای طرح اقتدار در زابل که با هدف پیشگیری از وقوع انواع سرقت و دستگیری سارقان سابقه دار طی یک هفته گذشته اجرا شد ۱۷ سارق سابقه دار دستگیر و 34 فقره انواع سرقت شامل ۱۳ فقره سرقت اماکن خصوصی، ۱۰  فقره سرقت محتویات داخل خودرو و ۱۱ فقره سرقت منزل کشف شد.

وی اضافه کرد: در این خصوص با شناسایی و کشف سرقت های صورت گرفته توسط متهمان، افراد دستگیر شده به مراجع قضایی تحویل داده شدند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1727454
ارسال نظر
نظرات