شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 11:52 منتشر شده در مورخ: 1400/02/04 شناسه خبر: 1727460
شهردار یکه سعود خبر داد:

آغاز سنگ فرش پیاده روهای یکه سعود با مصالح بومی

آغاز سنگ فرش پیاده روهای یکه سعود با مصالح بومی
جابرخالدی از آغاز پیاده روسازی و سنگ فرش کردن پیاده رو های شهر یکه سعود با مصالح بومی خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جابر خالدی، شهردار شهر تازه تاسیس یکه سعود در گفت و گو با عصراترک اظهار کرد: پیاده روی سازی بیش از 20 هزار متر مربع از پیاده روهای شهر یکه سعود در اولویت نخست اجرای طرح سنگ فرش کردن شهر یکه سعود قرار گرفته که در حال حاضر شهرداری یکه سعود سنگ فرش چهار هزار متر مربع از آن را آغاز کرده است.  

خالدی گفت: اجرای طرح پیاده روسازی شهر یکه سعود با ترکیب سنگ و موزاییک خواهد بود و تخته سنگ هایی که استفاده می شوند از مصالح بومی منطقه هستند.

وی تصریح کرد: تخته سنگ های مرغوب از معادن اطراف شهر یکه سعود تامین می شوند که در تامین آن هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: کیفیت سنگ هایی که برای سنگ فرش معابر استفاده می شوند در مقایسه با مصالح بلوک سیمانی و موزاییک بهتر است و این سنگ ها در شرایط آب و هوایی این منطقه پایدارتر باقی می مانند.

شهردار یکه سعود همچنین افزود: بهای این سنگ ها در مقایسه با سایر مصالحی که برای مفروش کردن پیاده روها استفاده می شوند کم هزینه تر است.

خالدی در خاتمه درباره برنامه ریزی برای اجرای طرح سنگ فرش کردن تمامی معابر شهر یکه سعود نیز عنوان کرد: اجرای این برنامه به طراحی هر محله بستگی دارد و به طور قطع متناسب با موقعیت هر محله نسبت به اجرای پیاده روسازی محلات این شهر اقدام خواهیم کرد .

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1727460
ارسال نظر
نظرات