شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 10:43 منتشر شده در مورخ: 1400/02/06 شناسه خبر: 1727745
مدیر حوزه علمیه فولاد تربت حیدریه:

حضور حداکثری در انتخابات، گامی موثر برای سربلندی انقلاب است/ امیدآفرینی، خودایمنی ایران در برابر ایدئولوژی تفرقه‌افکن غربی

حضور حداکثری در انتخابات، گامی موثر برای سربلندی انقلاب است/ امیدآفرینی، خودایمنی ایران در برابر ایدئولوژی تفرقه‌افکن غربی
حجت الاسلام ارژنگ گفت: تمام تلاش دشمن در آن است، حضور حداکثری مردم در انتخابات، بعنوان مظهر عزت و قدرت ملت ایران را از رونق بیندازد، لذا هر کس در حوزه امید آفرینی و امیدواری به آینده انقلاب قدم بردارد و قلمی بزند مصداق جهاد کبیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛  حجت الاسلام علیرضا ارژنگ، مدیر حوزه علمیه فولاد تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار صبح توس؛ اظهار کرد: شرایط فعلی کشور از جهات متعدد حساس است هرچند در چهار دهه گذشته از انقلاب اسلامی شرایط و اتفاقات حساس بوده اما در واقع شرایط امروز ویژه است و هر کس در حوزه امید آفرینی و امیدواری به آینده انقلاب قدم بردارد و قلمی بزند مصداق جهاد کبیری است که مقام معظم رهبری آن را بیان کردند.

وی تصریح کرد: با توجه به شرایطی که امروز در آن قرار داریم و فشارهای اقتصادی که متوجه مردم و نظام است تمام تلاش دشمن در این است که مردم را نسبت به انقلاب و آینده نظام ناامید کند.

امام جمعه سابق سرخس بیان داشت: یکی از مهم‌ترین تلاشهای دشمن آن است که مظهر عزت و اقتدار مردم ایران که با حضور حداکثری و به موقع خود آن را رقم زدند را از رونق بیندازد.

وی بیان کرد: امروز یکی از مولفه‌های قدرت ما همین حضور حداکثری مردم در تمام انتخابات های بعد از انقلاب اسلامی است که تلاش دشمن همیشه این بوده که این مولفه مهم قدرت را از ما بگیرد، زیرا هر دولتی که سر کار بیاید وقتی مورد حمایت مردم باشد زبان او در جوامع بین‌الملل گویاتر است، لذا اصل مسئله که موضوع حضور حداکثری باید این بصیرت افزایی در عرصه اجتماعی اتفاق بیفتد که مردم همانند گذشته حضور پر رنگ داشته باشند.

لازمه مقابله با استکبار قوی شدن است

ارژنگ اضافه کرد: به تعبیر مقام معظم رهبری انتخابات یکی از شاخص های وفاداری مردم به نظام است که دشمن به دنبال آن است که این انفکاک و جدایی بین دولت و ملت برقرار شود، بر همین اساس با مغالطه ها و امپراتوری رسانه‌ای دائم موضوعات را به هم ارتباط می دهند که نظام اسلامی را ناکارآمد جلوه دهند تا به اهداف خود برسند.

وی خاطر نشان کرد: این در حالی است که انقلاب کار مهمی انجام داده و دست ایادی استکبار را از داخل کشور قطع کرده و آنها می خواهند دوباره به کشور برگردند.

مدیر حوزه علمیه فولاد تربت حیدریه با بیان اینکه لازمه مقابله با جبهه استکبار، قوی شدن است، افزود: زمینه این قوی شدن با اتکا به مردم و حضور در صحنه و به موقع مردم رقم می خورد، این حضور منظم و مستمر نظام اسلامی، تاکنون دشمن را به عقب رانده، لذا همیشه در همه انتخابات اولویت برای نظام حضور حداکثری و مرحله بعد انتخاب اصلح بوده است

نسل جوان و جریان انقلابی با حضور حداکثری، فضای مجازی را به نفع ارزش های ملت و انقلاب مدیریت کنند

مدیر حوزه علمیه فولاد تربت حیدریه اظهار کرد: نسل جوان و جریان انقلابی باید این حضور حداکثری و امید آفرینی را در فضای مجازی به نفع ارزش‌های ملت و انقلاب مدیریت کنند و این بدان معناست که جریان انقلابی باید به صورت جدی در حوزه بصیرت افزایی و خنثی کردن توطئه‌های دشمن ورود کند تا بذر ناامیدی که برخی با سوء مدیریت خود در کشور کاشته اند موثر واقع نشود.

وی افزود: امروز حضور مردم از هر زمانی در عرصه انتخابات ضروری تر است، چرا که حضور مردم یعنی تایید نظام اسلامی، تایید کارآمدی دین که عجین شده با گوشت و پوست و خون مردم است و بر همین اساس باید تمام اقشار مختلف به عنوان یک رسالت به این موضوع توجه کنند که موضوعات متفرقه باعث عقب‌نشینی مردم نشود و ناکارآمدی افراد به حساب نظام گذاشته نشود.

گره زدن تمام مشکلات کشور به تحریم ها ظلم به مردم است

ارژنگ ادامه داد: اگر می خواهیم این حضور موثر باشد نباید تحت تاثیر فضاهای روانی و سیاسی عده‌ای که برای به دست گرفتن قدرت به وجود آوردند بشویم، رهبری معظم فرمودند که دولت جوانان حزب اللهی و انقلابی علاج مشکلات کشور است، لذا برای تبدیل این ناامیدی به امیدواری باید در انتخاب خود توجه کنیم و اشخاصی که می خواهند در صحنه اجرایی کشور موثر باشند را انتخاب کنیم.

وی خاطر نشان کرد: به وعده های پوچ و توخالی که این روزها وقت ملت ایران را می گیرند توجه نکنیم چرا که باز دوباره وعده حل ۱۰۰ روزه مشکلات دادند و همه را به مذاکرات با غربی‌ها گره زدند و این این ظلم به ملت ایران است.

مدیر حوزه علمیه فولاد تربت حیدریه افزود: تاوان هشت سال تفکرات لیبرالی حاکم بر این کشور را ملت داد و دوباره اعتماد به این تفکر که با سخنرانی و شعار دادن مشکلات کشور را حل می کنند کاری از پیش نخواهد رفت و این درحالیست که آنها می‌گفتند که ما کشور را به جاهای خوب می رسانیم و اکنون می‌گویند ما کشور را از قحطی نجات دادیم

وی گفت: مردم باید متوجه باشند که چه کسانی باید متکفل قوه اجرایی کشور باشند، دولت جوان یعنی عدم دل بستگی به قدرت، قدرت ریسک‌پذیری، امید به آینده داشتن است، لذا وقتی دولتی سر کار بیاید که توان و قدرت ریسک و ایمان داشته باشد قطعاً حرکت او شتاب خواهد گرفت.

ارژنگ تاکید کرد: دولت جوان حزب اللهی به ظرفیت‌های درونی خود بیشتر اعتماد خواهد کرد تا وعده های سر خرمن دولتهای استکباری، محافظه کار نیست و هراس از جنجال های دشمن ندارد، لذا مردم برای روی کار آمدن یک دولت انقلابی و کارآمد که به آرمان‌ها و شعار‌های انقلاب ایمان دارند تلاش کنند

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1727745
ارسال نظر
نظرات