شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 11:10 منتشر شده در مورخ: 1400/02/05 شناسه خبر: 1727811
فرمانده نیروی انتظامی استان کردستان خبر داد؛

اعتراف سارق سابقه‌دار به۲۱ فقره سرقت در سنندج/ ۱۵۰ کیلوگرم تریاک با اشراف اطلاعاتی پلیس کردستان کشف شد

اعتراف سارق سابقه‌دار به۲۱ فقره سرقت در سنندج/ ۱۵۰ کیلوگرم تریاک با اشراف اطلاعاتی پلیس کردستان کشف شد
سردار علی آزادی از دستگیری سارق سابقه دار و اعتراف وی به ۲۱ فقره سرقت قطعات محتویات داخل خودرو در سنندج خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سردار علی آزادی در گفت و گو با خبرنگار کُردتودی، اظهار داشت: در پی افزایش سرقت قطعات و محتویات داخل خودروها در شهرستان سنندج تحقیقات برای  شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی‌های میدانی و استفاده از بانک اطلاعاتی سارقان سابقه دار، سارق حرفه ای و سابقه دار محتویات داخل خودرو حین سرقت در سطح شهر شناسایی و طی یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی کردستان تصریح کرد: در تحقیقات تخصصی صورت گرفته و با ارائه شواهد و مستندات از سوی ماموران، سارق چاره ای جز بیان حقیقت نداشت و به ۲۱ فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف و مقادیری اموال مسروقه از وی کشف شد.

سردار آزادی با اشاره به اینکه در این رابطه یک مالخر نیز دستگیر شده است، گفت: متهمان به همراه پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

کشف ۱۵۰ کیلو گرم تریاک با اشراف اطلاعاتی پلیس کردستان 

در ادامه فرمانده انتظامی استان از کشف ۱۵۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک با اشراف اطلاعاتی پلیس کردستان و همکاری مشترک با ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه خبر داد.

سردار آزادی اظهار داشت: با اشراف اطلاعاتی ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کردستان و همکاری مشترک با ماموران انتظامی استان کرمانشاه یکی از عوامل اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر شناسایی شد.

وی افزود: پس از مدتها کار اطلاعاتی و اخذ نیابت قضائی، ۲ اکیپ از ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر به کرمانشاه اعزام و با همکاری مشترک ماموران انتظامی کرمانشاه در بازرسی از منزل متهم ۱۵۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

فرمانده نیروی انتظامی کردستان با اشاره به دستگیری یک نفر و کشف یک قبضه اسلحه جنگی و توقیف یک دستگاه خودرو در این عملیات خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1727811
ارسال نظر
نظرات