شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان تهران
ساعت: 15:07 منتشر شده در مورخ: 1400/02/05 شناسه خبر: 1727858
رئیس کمیسیون انرژی مجلس:

هر رأی شلیک تیری به سمت استکبار است

هر رأی شلیک تیری به سمت استکبار است
فریدون عباسی گفت: همه باید در انتخابات شرکت کنند و حضور حداکثری داشته باشند چرا که هر رای شلیک تیری به سمت استکبار است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فریدون عباسی، رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت : مردم ایران در طول ۴۲ سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته است  بارها به پای صندوق‌های رای آمدند و رای خودشان را برای انتخابات مختلف به صندوق ریختند.

وی گفت: این حرکت مردم پای صندوق‌ها در طی سنوات گذشته باعث تثبیت سیاسی کشور شده است یعنی مشارکت مردم در اداره کشور، تثبیت سیاسی کشور رو به‌ویژه بعد از تثبیت سرزمینی که نمادش فتح خرمشهر و سوم خرداد به ارمغان آورد.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: در حال حاضر که کشور دچار یک جنگ نامحسوس اقتصادی است هر رای تیری  است که به سمت استکبار شلیک میشود و هر رای تیری است که به سمت آن بازمانده تحریمات شلیک می‌شود.

وی بیان داشت: اگر مردم دنبال برداشته شدن تحریم‌ها در مدت زمان کوتاه هستند؛ راه آن از صندوق‌های رای می‌گذرد غیر از این‌که توان داخلی باید تقویت بشود، تولید در داخل باید تقویت بشود، قاچاق باید از بین برده شود و ساختار اقتصادی ما باید تغییر کند، رای مردم همه کاره است که این زمینه‌ها به‌وجود بیاید.

وی در پایان خاطرنشان کرد: پس باید رئیس جمهوری انتخاب بشود که بتواند این مشکلات اقتصادی کشور را حل بکند و بتواند رفاه و آرامش بیشتری را برای جامعه ما که حق مردم بالقوه ثروتمند ما هست رو ادا بکند.

انتهای پیام

https://www.dana.ir/1727858
ارسال نظر
نظرات