شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 15:24 منتشر شده در مورخ: 1400/02/05 شناسه خبر: 1727892
رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی:

برگزاری انتخابات الکترونیکی شورای اسلامی در دو شهر خراسان شمالی/ فردا نتایج تایید صلاحیت‌های داوطلبان اعلام می‌شود

برگزاری انتخابات الکترونیکی شورای اسلامی در دو شهر خراسان شمالی/ فردا نتایج تایید صلاحیت‌های داوطلبان اعلام می‌شود
احمد برادران از برگزاری انتخابات شورای شهر به صورت تمام الکترونیک در دو شهر بجنورد و شیروان خبر داد و گفت: فردا نتایج نهایی تایید صلاحیت داوطلبان انتخابات شورای شهر اعلام می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک، احمد برادران، رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی در جلسه ستاد انتخابات استان اظهارکرد: با توجه به تجربه موفق استان در برگزاری انتخابات به صورت الکترنیکی در دوره گذشته در انتخابات شورای شهر ۲۸ خرداد ماه سالجاری بجنورد به عنوان یکی از ۲۴ مرکز استان و شیروان به عنوان یکی از ۸ شهر منتخب برای برگزاری تمام الکترونیک انتخابات، انتخاب شده اند.

وی افزود: فردا نتایج نهایی تایید صلاحیت های کاندیداها از سوی هیات های نظارت اعلام و یک روز بعد از آن به کاندیداها اعلام می شود.

 برادران با اشاره به تاکید استاندار برای افزایش مشارکت در انتخابات با اجرای طرح سفیران مشارکت در سطح استان، گفت: این طرح با هدف بهره مندی از ظرفیت های تمامی دستگاه های اجرایی در راستای مشارکت افزایی اجرا می شود و تمامی کارهای در شهرستان ها باید با هماهنگی فرمانداران صورت بگیرد.

در ادامه این نشست دبیر ستاد انتخابات استان نیز گفت: در فرصت دوباره دیروز وزارت کشور برای تکمیل فرآیند ثبت نام افراد دارای مدرک ناقص، ۱۴ نفر به تعداد داوطلبان شوراهای روستا استان افزوده شد و این تعداد به ۵ هزار و ۷۰  نفررسیده است.

هادی رجایی نیا افزود: برای اجرای طرح سفیران مشارکت استان ۹۳ برنامه پیش بینی شده است که مسئولیت اجرای آن بر عهده دستگاه های اجرایی و مدیران مربوطه در شهرستان ها است.

گفتنی است در این نشست فرمانداران بجنورد و گرمه به ارائه گزارش آخرین روند اجرایی انتخابات در حوزه های انتخابیه این شهرستان ها پرداختند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1727892
ارسال نظر
نظرات