شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان زنجان
ساعت: 15:51 منتشر شده در مورخ: 1400/02/05 شناسه خبر: 1727933
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان:

بانک‌ها برای تحقق شعار سال و حمایت از تولید در کنار واحدهای تولیدی هستند

بانک‌ها برای تحقق شعار سال و حمایت از تولید در کنار واحدهای تولیدی هستند
دادگز دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان با اشاره به حمایت بانک‌ها از تولید و ارائه تسهیلات حمایتی به حوزه صنعت گفت: بانک‌ها در حمایت از تولید و تحقق شعار سال پای کار بوده و در کنار واحدهای تولیدی هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حسن دادگر در گفت‌وگو با موج رسا; در مورد اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی جهت حمایت از تولید و تحقق شعار سال اظهار کرد: در راستای تحقق شعار سال بانک‌های استان حمایت از واحدهای تولیدی را در دستور کار خود قرار خواهند داد.

وی تصریح کرد: بانک‌ها امسال برای تحقق شعار سال در کنار واحدهای تولیدی خواهند بود و برای حمایت از تولید پیشگام هستند.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان ابراز کرد: از کل تسهیلاتی که سال گذشته بانک‌ها در استان زنجان پرداخت شده 43 درصد آن در حوزه صنعت و معدن بوده است.

وی با تاکید براینکه بانک‌های استان زنجان در حمایت از تولید در سال گذشته خوش درخشیدند گفت: میزان تسهیلاتی که سال گذشته توسط بانک‌های استان ارائه شد 50 درصد رشد داشت.

دادگر در مورد حمایت از واحدهای تولیدی در استان زنجان ابراز کرد: ظرفیت‌های بسیار خوبی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی وجود دارد و بانک‌ها نیز در حمایت از تولید پای کار هستند.

وی ابراز کرد: بانک‌ها نیز ملزم هستند دستوراتی را که در ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی اتخاذ می‌شود را عمل کنند.

دبیر کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان زنجان خاطرنشان کرد: بانک‌ها در حمایت از تولید در مواردی که نیاز به استمهال بدهی و یا اعطای تسهیلات جدید باشد با ستاد رفع موانع تولید استان همکاری لازم را دارند.

وی افزود: بانک‌ها برای بازگرداندن یک واحد صنعتی به چرخه تولید در آمادگی کامل هستند و هر زمان که توسط ستاد رفع موانع تولید واحدی به بانک‌ها معرفی شده نسبت به ارائه تسهیلات اقدام شده است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1727933
ارسال نظر
نظرات